Od problemu do problemu. Krzysztof Krawczyk junior znów w tarapatach

474

Krzysztof Krawczyk junior znalazł mieszkanie, jednak nadal zmaga się z poważnymi problemami. Jedna z jego opiekunek zdradziła w rozmowie z "Faktem", co obecnie jest kłopotem syna legendarnego artysty.

Od problemu do problemu. Krzysztof Krawczyk junior znów w tarapatach
Krzysztof Krawczyk junior (AKPA)

Krzysztof Igor Krawczyk przeżywa trudne chwile. Jakiś czas temu został wyrzucony z domu przez matkę jego partnerki Kasi Filipak. Kobieta uznała, że nie może mieszkać pod jednym dachem z Krzysztofem Krawczykiem juniorem przez kolejne miesiące.

Sytuacja Krawczyka znacznie się utrudniła. W oczy zajrzało mu widmo zostania osobą bezdomną. Na szczęście syn legendarnego artysty zdołał wynająć mieszkanie na ul. Piotrkowskiej w Łodzi.

Kolejny problem Krzysztofa Krawczyka juniora. "To smutne"

Niestety, problemy Krawczyka nie ustają. Po wynajęciu mieszkania, mężczyzna wciąż ma kłopoty z regulowaniem rachunków.

To smutne, że po śmierci ojca ma takie kłopoty. Najbardziej wspiera go oczywiście Krzysztof Cwynar, ale wszyscy pochylamy się nad jego trudną sytuacją – przekazała "Faktowi" Anna Pietrzak, członkini zespołu "Partita", udzielająca się w "Studiu Integracji".

Zdradziła też, że Krzysztof Krawczyk junior "ma wynajęte mieszkanie z funduszy zebranych przez stowarzyszenie na zrzutka.pl". – Z tych pieniędzy, dopóki będziemy mogli, będziemy mu pomagali – podsumowała Anna Pietrzak.

Krzysztof Igor Krawczyk na co dzień zmaga się też z problemami zdrowotnymi. Musi bardzo o siebie dbać, by unikać ataków padaczki.

Krzyś musi mieć wystarczającą ilość snu, regularnie i odpowiednio się odżywiać, nawadniać organizm i unikać bodźców mogących wywołać atak padaczki. To na przykład migające światło. Poza tym powinien mieć zapewniony spokój i poczucie bezpieczeństwa. O tym wszystkim zawsze przypomina nam lekarz – mówiła Kasia Filipak, partnerka Krzysztofa Krawczyka juniora, cytowana przez "Twoje Imperium".
Zobacz także: Małgorzata Rozenek wierzy w moc biżuterii
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić