aktualizacja 

Otworzyła się Brama Lwa. Aida Kosojan-Przybysz wyjaśnia, co to oznacza

24

Aida Kosojan-Przybysz poinformowała na Instagramie o wydarzeniu, które rozpoczęło się 8 sierpnia 2022 roku. Astrologia wskazuje na to, że zaczął się niezwykle intensywny czas, który trzeba odpowiednio spożytkować.

Otworzyła się Brama Lwa. Aida Kosojan-Przybysz wyjaśnia, co to oznacza
Aida Kosojan-Przybysz (Instagram)

Aida Kosojan-Przybysz regularnie dzieli się swoimi przeczuciami. Tym razem uważa, że nadszedł czas intuicji, obfitości, a także spełnienia intencji. Dwie ósemki, które pojawiły się w dacie 8.08.2022, otworzyły Bramę Lwa.

Przepowiednia Aidy wskazuje na to, że stoimy przed wielką szansą na spełnienie swoich celów. Jesteśmy również w stanie przekazać innym dobro, a poza tym zaspokoić miłosne pragnienia.

Dwie ósemki to moc nieskończoności. To przestrzeń bez granic. Wymieniasz się spojrzeniami, słowami, emocjami, ciepłem i energią. Twoje słowa mają moc, twoje myśli siłę, a dawanie dobra i dzielenie się czasem w miłości powraca z podwójną siłą - pisała na Instagramie jasnowidzka.

Czym jest Brama Lwa?

Brama Lwa oznacza również Galaktyczny Nowy Rok, w którym spełniają się marzenia i manifestacje.

A skąd w ogóle wzięła się nazwa Bramy Lwa i czym ona jest? "Moc Lwiej Bramy polega na kosmicznej synergii między gwiazdami, znakami i liczbami, ale sam termin odnosi się do rocznego wyrównania między słońcem w Lwie i Syriuszu, najjaśniejszej gwieździe na nocnym niebie, znanej również jako Alpha Canis Majoris lub Psia Gwiazda" - podkreśla Pomponik.

Zobacz także: Dokument o Annie Przybylskiej w kinach. Aktorka żyje we wspomnieniach bliskich i fanów
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić