Perfect reaguje na słowa Grzegorza Markowskiego. Fani: "Obciach"

3

Ostatnio Grzegorz Markowski poinformował, że ze względu na pogarszający się stan zdrowia nie jest w stanie uczestniczyć w koncertach. Teraz do sytuacji swojego wokalisty odnieśli się członkowie zespołu Perfect. Internauci są zniesmaczeni.

Perfect reaguje na słowa Grzegorza Markowskiego. Fani: "Obciach"
Grzegorz Markowski (akpa)

Fani Grzegorza Markowskiego mocno się zaniepokoili. Wszystko za sprawą jego oświadczenia. Poinformował w nim, że nie zagra koncertów w ramach pożegnalnej trasy zespołu Perfect, bo nie pozwala mu na to obecny stan zdrowia.

Na oświadczenie Markowskiego odpowiedzieli pozostali członkowie Perfectu. Okazało się, że są zaskoczeni sytuacją swojego lidera.

Oświadczenie to jest dla nas o tyle zaskakujące, że nic w ostatnim czasie nie wskazywało na tak nagłe pogorszenie się stanu zdrowia wokalisty. Zespół Perfect zawsze stawał na wysokości zadania, zarówno na scenie jak i poza nią, i takim chciałby w Waszej pamięci pozostać. Dlatego w obliczu oświadczenia Grzegorza Markowskiego, gramy dalej dla Grzegorza! - podkreślono.

Wszystko wskazuje na to, że koncerty Perfectu jednak nie zostaną odwołane. Muzycy zobowiązali się bowiem, że wyruszą w trasę, a na występy będą zapraszać gości specjalnych.

Bądźcie z nami do końca, Perfect zawsze był z wami, w komunie, stanie wojennym, w wolnej Polsce, aż do dziś, także w tym trudnym czasie, gdy pandemia dotknęła tak wielu z nas. Apelujemy do was: niech koncerty "Gramy dalej dla Grzegorza" będą naszym wspólnym wyrazem solidarności z ofiarami pandemii - poinformowali.

To jednak nie wszystko. Członkowie zespołu zapewnili, że są otwarci na powrót Grzegorza Markowskiego.

Grzegorz Markowski zawsze był, jest i będzie perfect i jeżeli tylko zdecyduje, że jego stan zdrowia pozwoli mu wrócić na scenę, dokończyć rozpoczętą trasę pożegnalną dla was i zakończyć naszą wspólną przygodę zespołu Perfect razem, to droga na scenę Perfectu stoi dla niego zawsze otworem. Do zobaczenia! - podsumowali.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

"Kompletny brak szacunku"

Fanom Perfectu bardzo mocno nie spodobał się ten ruch. Pod wpisem na Facebooku dosadnie pokazali, co o tym sądzą.

Trasa pożegnalna bez Grzegorza, dla Grzegorza... Serio, myślicie, że ktoś to kupi? Kompletny brak szacunku dla wokalisty i fanów
Nie chcę nikogo urazić, ale to oświadczenie w formie i przekazie, to zwykły obciach
Koncert pożegnalny to cały, stary zespół. Z mojej strony trzy bilety do zwrotu
Mam nadzieję, że w takim przypadku będzie możliwość zwrotu biletów? Perfect to przede wszystkim Grzegorz Markowski
Kiepsko to wygląda. Z jednego i drugiego oświadczenia wynika, że zespołu już nie ma..
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić