Piersi Dody ledwie zmieściły się w staniku. "Aż takie balony zrobiłaś?"

439

Doda od wielu lat udowadnia, że mimo braku wielkich sukcesów artystycznych, wciąż potrafi być w mediach numerem jeden. Ostatnie fotki obiegły portale i obiły się szerokim echem. Internauci zadają sobie jednak jedno pytanie, na które odpowiedzi chyba nigdy nie usłyszą.

Piersi Dody ledwie zmieściły się w staniku. "Aż takie balony zrobiłaś?"
Doda (AKPA)

Czy Doda powiększyła sobie biust? Póki co artystka się do tego nie przyznaje, jednak fani zaczęli mocno zastanawiać się nad tą kwestią, z powodu ostatniego zdjęcia, które wokalistka opublikowała w sieci.

Dorota Rabczewska zapozowała w samym staniku, opierając się o stół, który znajdował się przed nią. Internauci mogli więc przyjrzeć się jej piersiom, które zrobiły na nich ogromne wrażenie.

Faktycznie, biust Dody, szczególnie z powodu niewielkiego stanika, zdawał się być naprawdę duży. Czy artystka go powiększyła? Fani zastanawiali się nad tym faktem, a niektórzy wręcz uznali, że tak właśnie było i hejtowali za to artystkę.

Coś się powiększyło czy mi się wydaje? - zastanawia się fanka.
Nic już w tobie nie ma naturalności, wszystko sztuczne - ubolewa ktoś inny.
Ojej, naprawdę Dorota takie balony zrobiłaś? - czytamy.
Po co znowu robiłaś biust... Lepiej wyglądałaś, jak zmniejszyłaś - uważa fanka.
Taki duży CYC nie pasuje do tak filigranowego ciała.... Wygląda to wg mnie okropnie - ocenia internautka.
Jejku, niefajny ten biust... ale reszta klasa - czytamy kolejny wpis.
Ogromne. Super! - twierdzi fan.

Fani przeprowadzają śledztwo. Doda nie powiększyła biustu?

Jedna z internautek pokusiła się nawet o analizę. Według niej jest to niemożliwe, aby Dorota Rabczewska powiększyła sobie biust. Zdaniem użytkowniczki sieci "upłynęło za mało czasu", aby blizny po operacji się zagoiły, a z bliznami Doda "nie paradowałaby przecież przed obiektywem".

Ludzie, po 1. - jej ciało, jej sprawa; po 2. - zrobiła sobie cycki to zrobiła; po 3. - ona ma caly czas takie same cycki. Rekonwalescencja trwa troszkę czasu, więc dzień po operacji nie paradowałaby w staniku; po 3. - to ujęcie. Każda, która usiądzie w ten sposób, uniesie ramiona, aby lekko się pochylić, bedzie miała większy biust. Po 4. - ona jest bardzo szczupła, może nawet jeszcze schudła, więc tak, czy siak w jej przypadku będzie to wyglądać tak, jak wygląda - brzmi diagnoza fanki Dody.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić