Patrycja Ceglińska-Włodarczyk
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk| 

Piotr Żyła wychodzi zwycięsko z medialnej wojenki z żoną. Jeszcze niedawno trudno byłoby w to uwierzyć

72

To pierwszy przypadek w polskim show-biznesie, kiedy mężczyzna porzuca żonę i dzieci, a ludzie stają po jego stronie. Dlaczego tak się stało? Zapracowała na to Justyna Żyła - ludzie mają jej zwyczajnie dość.

Piotr Żyła
Piotr Żyła (newspix.pl, Łukasz Krajewski)

Gdy kilka miesięcy temu gruchnęła wieść, że małżeństwo Justyny i Piotra Żyłów przechodzi poważny kryzys, żona sportowca otrzymała mnóstwo wsparcia od Polaków - w komentarzach pod artykułami i postami na Instagramie życzyli jej siły w trudnym życiowym momencie, nie szczędząc przy tym słów krytyki Piotrowi, który porzucił rodzinę rzekomo dla innej kobiety. Justyna Żyła ośmielona rosnącą popularnością ochoczo zdradzała coraz więcej szczegółów dramatycznego rozstania - a to w wypowiedziach dla tabloidów i kolorowych tygodników, a to w mediach społecznościowych. Aż w końcu przekroczyła granicę wylewności i stało się coś absolutnie niezwykłego - Polacy stanęli po stronie Piotra i zaczęli ostro krytykować jego żonę. Jak do tego doszło?

ZOBACZ TAKŻE: Jak problemy osobiste Piotra Żyły wpływają na jego wizerunek? Ekspert zabrał głos

Początkowo, po ujawieniu informacji o rozstaniu, wszyscy zadawali sobie pytania: "Jak on mógł zostawić Justynę samą z dwójką dzieci?", "Dlaczego jej to zrobił?", "Co z niego za ojciec i mąż skoro zostawia rodzinę dla innej?". Na Piotra Żyłę wylała się fala hejtu, a Justyna zyskała współczucie rodaków. Ale - jak się okazuje - tylko na chwilę. Podczas gdy skoczek tylko raz zabrał głos w sprawie, jego żona szła jak burza w medialnym show, którego bohaterką się stała. Wpisom na temat poczynań sportowca nie było końca. Ujawniła szczegóły konfliktu z mężem, zarzucając mu m.in., że przestał się interesować dziećmi. Potem przyszedł czas na słabą okładkę "Playboya" i nagie fotki, którymi najwyraźniej chciała skłonić męża do powrotu. Kolejne desperackie kroki Justyny Żyły takie jak ustawki z dziećmi na placu zabaw sprawiły, że ludzie przestali jej współczuć. Wręcz przeciwnie.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

- Żałosna, zgorzkniała kobieta – zaczęli pisać internauci.
- Dzieci będą takie dumne jak zobaczą mamusię na golasa za kilka lat w starym numerze "Playboya"!
- Gdyby nie Piotr... Kobieto nic byś nie miała!

W międzyczasie Piotr wysłał pisma przedprocesowe, w których zakazał żonie opowiadać o ich związku w mediach. Milczenie sportowca okazało się złotem, internauci szybko stanęli po jego stronie.

- Fajny chłopak z pana – napisał internauta.
- Życzę wiele pozytywnej energii Panie Piotrze – napisał ktoś inny.
- Piotrze, miło cię widzieć.
- Piotrze trenuj solidnie i pracuj nad formą.

Pojawiły się też opinie, że Justyna przesadza z uzewnętrznianiem się i że nad relacjami z mężem powinna pracować z dala od blasku fleszy. Żyła stała się symbolem zdesperowanej kobiety, która nieporadnie zabiega o to, by mąż zmienił zdanie i wrócił na łono rodziny.

To pierwszy taki przypadek w show-biznesie w ostatnich latach. Mężczyzna, który porzucił dzieci i żonę dla kochanki, był dotąd skazany na mocną krytykę. W mediach społecznościowych Piotra Żyły próżno szukać piętnujących jego zachowanie komentarzy, a przecież, jak twierdzi jego małżonka, to on jest tym złym, który nie chce ratować rodziny. Fani dodają mu otuchy, pytają o postępy w treningach i skupiają się głównie na jego pracy zawodowej. Wygląda na to, że krótka kariera Justyny Żyły w show-biznesie dobiegła właśnie końca i to na życzenie jej samej.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić