Pokazali ceny na jarmarku w Gdańsku. Internauta nie wytrzymał

15

Para tiktokerów o nazwie @whynotgdansk wybrała się na jarmark bożonarodzeniowy w Gdańsku. Zwiedzając poszczególne kramy, influencerzy pokazywali w filmiku, co i za ile można tutaj kupić. Szczególną uwagę internautów przykuł świąteczny kubek. Lepiej usiądźcie. Nie zgadniecie, jaką kwotę za niego życzą sobie sprzedawcy!

Pokazali ceny na jarmarku w Gdańsku. Internauta nie wytrzymał
Pokazali ceny na jarmarku świątecznym w Gdańsku. Internauta: hit (TikTok, @whynotgdansk)

Konto o nazwie @whynotgdansk na TikToku prowadzone jest przez parę, która pokazuje swoim widzom nie tylko Gdańsk, ale i różne tamtejsze restauracje. Profil zebrał już ponad 39 tysięcy polubień. Obserwowany jest zaś przez blisko 1,5 tysiąca internautów.

Pokazał ceny na jarmarku świątecznym w Gdańsku. Internauta: hit

"Co myślicie o tych cenach? Do przejścia czy raczej nie?" - podpisali swoje wideo tiktokerzy. Z nagrania pary możemy się dowiedzieć m.in., ile trzeba wydać na przekąski, ale też na atrakcje na tegorocznym jarmarku bożonarodzeniowym w Gdańsku.

Pajda kosztuje tutaj od 12 zł (zależnie od dodatków), oscypek - 6 zł, owoc w czekoladzie - od 13 zł, a grzaniec - od 18 zł. Na kiełbasę należy wysupłać 30 zł (w zestawie), na szaszłyka - 40 zł (też w zestawie). Cena gofrów zaczyna się natomiast od 9 zł (w zależności od dodatków), a bagietki ze szwajcarskim serem - od 34 zł.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jarmark bożonarodzeniowy w samochodzie. Oryginalny pomysł Niemców

Za świąteczny kubek musimy zapłacić aż... 39,90 zł. Jeśli ktoś chce się przejechać na karuzeli, to na bilet normalny wyda 15 zł, a na ulgowy 13 zł.

Filmik podobał się internautom, o czym świadczy liczba jego wyświetleń. Nagranie na TikToku zebrało już bowiem 22 tysiące odsłon. Użytkownicy chętnie dzielili się swoimi przemyśleniami.

Kilku z nich nie kryło szoku na widok ceny za świąteczny kubek. "Kubek, 40 zł, hit" - pisała jedna osoba. "Drogi ten kubek. W tym roku wrócę bez" - dodawała inna. "Kubek trzeba kupić?" - dopytywała kolejna.

Pamiętam jak karuzela była za darmo - kwitowała następna.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić