Polska modelka z perkusistą Guns N' Roses. Udzielili wywiadu w TVP

8

Magdalena Dziun to polska modelka, która wcześniej była związana m.in. z Karolakiem i Tede. Teraz jest żoną perkusisty zespołu Guns N’ Roses, Franka Ferrera. Para pojawiła się razem w programie "Wstaje dzień" w TVP Info. Co takiego mówili?

Polska modelka z perkusistą Guns N' Roses. Udzielili wywiadu w TVP
Magdalena Dziun i Frank Ferrera. Instagram/Magdalena Dziun (fot. Instagram)

Magdalena Ciećka Malicka, znana jako Magalena Dziun to polska modelka, która poślubiła światowej sławy perkusistę, Franka Ferrerę z zespołu Guns N’ Roses. Mało kto jednak wie, że wcześniej była partnerką m.in. Tomasza Karolaka.

Magda pojawiała się na okładkach magazynu "Playboy" i "Elle". Oprócz modelingu jest też piosenkarką i w 2011 roku ukazał się jej pierwszy album "A.M.B.A". 

W miłości zawsze miała słabość do muzyków. Spotykała się ze znanym polskim raperem Tede, czy twórcą zespołu Hey, Piotrem Banachem. O Tomaszu Karolaku mówiło się, że kobieta odbiła go aktorce Violi Kołakowskiej. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dorota Wellman odsłania kulisy nowego programu. "Nigdy wcześniej tego nie robiłam"

Magdalena Dziun wyszła za mąż za Franka Ferrera

Teraz Magda (43 lata) jest w szczęśliwym małżeństwie z Frankiem. Odwiedzi razem nawet siedzibę TVP, gdzie udzielili wywiadu w programie "Wstaje dzień", emitowanym na stacji TVP Info.

W programie opowiedzieli historię ich poznania. Jak zdradziła modelka, Franka poznała dzięki wspólnemu znajomemu, kiedy spotkali się w jednym z barów w Los Angeles.

Frank ma 56 lat i ma dorosłą już córkę o imieniu Oliwia. Niewiele jednak wiadomo na temat jego miłosnej przeszłości, zanim poznał Magdę. 

Z początku pewne zastrzeżenia co do relacji pary miała mama Magdy, jednak z upływem czasu w pełni zaakceptowała nowego członka rodziny. Frank przyznał w programie, że stosunek teściowej wobec niego bardzo się zmienił. Jest wdzięczny, że rodzina Magdy tak ciepło go przyjmuje. 

W programie opowiedzieli też, co planują w przyszłość. Perkusista opowiedział o europejskiej trasie koncertowej, która zbliża się dużymi krokami. Magda z kolei przyjedzie w tym czasie do Europy i wróci do pracy jako modelka. 

Prowadzący zapytali ich, jak się czują po przylocie do Polski. Frank odpowiedział, że kraj bardzo mu się podoba. Udało im się zwiedzić m.in. Wieliczkę, a Warszawę Frank porównał do Nowego Jorku. 

W programie nie zabrakło także polskiej kuchni. Obecny w studio kucharz przyrządzał im w międzyczasie dania, których na koniec para mogła skosztować. 

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: ACZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić