aktualizacja 

Pracuje z Agatą Dudą. Zdradza, jaka jest naprawdę. Zdziwieni?

58

W trakcie "Wielkiej Warszawskiej" odbywały się wyścigi konne, a poza tym zorganizowany został pokaz najnowszej kolekcji projektantki mody Doroty Goldpoint. Przy tej okazji "Super Express" rozmawiał z nią na temat współpracy z pierwszą damą Agatą Dudą.

Pracuje z Agatą Dudą. Zdradza, jaka jest naprawdę. Zdziwieni?
Andrzej Duda, Agata Duda (AKPA)

Dorota Goldpoint jest jedną z najbardziej znanych polskich projektantek. W jej kreacjach na czerwonych dywanach od lat pojawiają się największe polskie osobistości.

W trakcie niedzielnej "Wielkiej Warszawskiej" odbył się wyjątkowy pokaz tej projektantki. Został on wyreżyserowany przez Pawła Deląga.

Przy tej okazji "Super Express" rozmawiał z projektantką. Goldpoint opowiedziała między innymi o współpracy z pierwszą damą Agatą Dudą.

Zobacz także: Jak najlepiej dostać się do Chorwacji? "Połączenia z wielu polskich lotnisk"

Co na temat tej kooperacji powiedziała Goldpoint? - Pani prezydentowa Agata Duda jest bardzo konkretną osobą. Ja lubię pracować z osobami, które wiedzą, czego chcą. Bardzo jasno kierują swoje potrzeby, stawiają wymagania. Ta współpraca przebiega już od wielu lat, bardzo sprawnie. państwo sami mogą ocenić efekty tej współpracy. To bardzo ważne dla mojej marki doświadczenie - zaznaczyła.

Czy Agata Duda podpatruje inne pierwsze damy?

Padło też pytanie o to, czy małżonka Andrzeja Dudy podpatruje inne pierwsze damy. - Trudno powiedzieć, czy podpatrujemy. Na pewno nie naśladujemy. Natomiast ważne jest to, że kiedy przygotowujemy kolekcje czy stylizację na dane wydarzenie, musimy też zaobserwować, co w poprzednim roku, w poprzednich latach dana Pierwsza Dama miała na sobie, aby nie powtórzyć koloru - dodała projektantka, cytowana przez "SE".

Wpasować się w otoczenie, w kolorystykę otoczenia. To są bardzo ważne elementy, które muszą być brane pod uwagę. Zatem patrzymy, obserwujemy, ale Pani Prezydentowa ma swój własny styl, któremu jest wierna i wokół tego stylu mam pole do popisu - podsumowała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić