Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Ralph Kaminski miał wypadek podczas koncertu. Ratowała go pani Emma

115

Ralph Kaminski przykłada ogromną uwagę do koncertów i zawsze chce na nich wypaść idealnie. W końcu jest profesjonalistą. Niestety, wypadki chodzą po ludziach i nawet najlepszym może się zdarzyć wpadka. Piosenkarz niedawno się o tym przekonał podczas jednego ze swoich występów.

Ralph Kaminski miał wypadek podczas koncertu. Ratowała go pani Emma
Ralph Kaminski (AKPA, Filip Radwanski)

Ralph Kaminski, czyli właściwie Rafał Stanisław Kamiński, to jeden z najzdolniejszych artystów młodego pokolenia w Polsce. Pochodzący z Jasła chłopak raczej stroni od ścianek, za to ogromną uwagę przykłada do swojej muzyki i koncertów.

Wypadek

Niestety, ostatnio na jednym z nich, w Krynicy, uległ wypadkowi. Do mediów społecznościowych wrzucił fotkę, na której widać, jak jest opatrywany. Co mu się stało?

Na zdjęciu widać, jak ratowniczka o imieniu Emma opatruje mu kostkę. Artysta nie wyglądał na zachwyconego, więc można się domyślać, że pomoc sprawiała mu ból. Jak się okazało, w trakcie wykonywania jednego z numerów wokalista zbyt energicznie podskakiwał i źle wylądował, czego efektem była kontuzja.

Kaminski był jednak niezwykle wdzięczny kobiecie, dlatego osobiście podziękował jej w poście na Instagramie. Swoich fanów z kolei zapewniał, że kontuzja nie jest na tyle poważna, by przerwać jego trasę koncertową i zaprosił ich na następny występ do Zawiercia.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jest to już kolejny problem Kaminskiego na koncercie. Feralna seria zaczęła się już podczas koncertu Sylwestrowego (artysta grał na Sylwestrze Marzeń z Polsatem), na którym miał problemy techniczne.

Cóż, mówią, że "jaki Sylwester, taki cały rok". Ale miejmy nadzieję, że kostka Ralpha szybko wróci do pełnej sprawności, a on sam uniknie większych problemów w przyszłości. W końcu szkoda by było, gdyby drobne problemy przeszkodziły mu w realizacji planów.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić