"Rolnik szuka żony". Tego widzowie TVP nie zobaczyli. Zaskakujące wieści o Kamili

68

Wielu fanów programu "Rolnik szuka żony" dosadnie krytykowało Kamilę Boś. Oceniano, że kobieta sama nie wie, czego chce. Teraz na jaw wyszły informacje, które rzucają nowy cień na odbiór postępowania rolniczki.

"Rolnik szuka żony". Tego widzowie TVP nie zobaczyli. Zaskakujące wieści o Kamili
Kamila Boś (Rolnik szuka żony)

Kamila Boś to jedna z największych gwiazd ósmej odsłony programu "Rolnik szuka żony". Wielu kandydatów marzyło o tym, by ją poznać. Finalnie w jej gospodarstwie pojawili się Adam, Tomasz, a także Jan.

Wówczas się zaczęło! Jan nie dostał nawet szansy na randkę. Dlaczego? Zawiniła mucha. Mężczyzna wypuścił ją z rąk, a następnie miała wlecieć w oko Kamili, która zaczęła płakać.

Widzowie nie wiedzieli o tej sytuacji. Pomponik spostrzega, że kamery jej nie wychwyciły, w związku z czym odbiorcy pomyśleli, że Kamila to po prostu histeryczka.

"Rolnik szuka żony". Reżyser przekazał ważne informacje

Boś zetknęła się z lawiną hejtu. Widzowie twierdzili, że sama nie wie, czego chce. Tymczasem pojawiły się nowe informacje, które wiele zmieniają. - Uważam, że wszyscy panowie nie zachowali się do końca w porządku. To jest sytuacja, która wydarzyła się poza kamerami i tak jak mówię - najwięcej ciekawych rzeczy dzieje się poza kamerami - powiedział reżyser programu Konrad Smuga, cytowany przez pomponik.pl.

Zobaczyłem, że Kamila jest nieswoja i też do końca nie byliśmy w stanie zrozumieć tej sytuacji i trudno było nam wyciągnąć od niej, co się tak naprawdę stało - dodał.

Okazuje się, że adoratorzy Kamili byli zbyt nachalni. Mocno naciskali, oczekując konkretnych deklaracji. Tymczasem rolniczka po prostu... nie wiedziała, co ma zrobić.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić