Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Burza po słowach Piotra Zelta o rzeczniczce Straży Granicznej. Jest reakcja teatru

270
Podziel się:

Szerokim echem odbija się post Piotra Zelta o rzeczniczce Straży Granicznej ppor. Annie Michalskiej. Na jego słowa zareagował Teatr Capitol. Przedstawiciele placówki zdecydowanie odcinają się od wypowiedzi aktora.

Burza po słowach Piotra Zelta o rzeczniczce Straży Granicznej. Jest reakcja teatru
Piotr Zelt (Instagram)

Kryzys migracyjny budzi wiele emocji. Opinie na ten temat wygłaszają między innymi celebryci. Niektóre wpisy wywołują mnóstwo kontrowersji.

Tak było chociażby w przypadku Barbary Kurdej-Szatan. Aktorka wulgarnie odniosła się do poczynań Straży Granicznej, nazywając funkcjonariuszy mordercami. To poskutkowało utratą pracy w TVP. Kontrowersyjnym wpisem zajęła się nawet prokuratura.

Piotr Zelt również wywołał skandal. W usuniętym już poście na Facebooku obraził rzeczniczkę Straży Granicznej ppor. Annę Michalską.

Pani "rzecznik" Straży Granicznej, twarz bestialskich, bandyckich standardów państwa PiS - pisał Piotr Zelt. - Nadzwyczaj odpychająca kobieta. Tak jak wygląda, takie prezentuje opinie. Pasowałaby na funkcjonariuszkę Ravensbruck - dodawał ojciec aktora.

Piotr Zelt ponosi konsekwencje mocnego wpisu

Piotr Zelt ponosi konsekwencje swojego wybryku. Współpracę z aktorem zerwała opolska policja - był on twarzą akcji "Trzeźwy poranek na A4". Teraz natomiast głos w tej sprawie zabrał Teatr Capitol, w którym pracuje Zelt.

Teatr Capitol od początku swojej działalności jest miejscem dla wszystkich - niezależnie od poglądów politycznych, koloru skóry, orientacji seksualnej, czy wyznania. Jako teatr nigdy nie wypowiadamy się w sporach światopoglądowych ani w kwestiach politycznych. Dotyczy to również naszych spektakli, które są wolne od hejtu, aluzji czy żartów politycznych. Pragniemy, aby każdy widz, przekraczając próg naszego teatru, czuł się komfortowo, mógł się odprężyć i dobrze bawić na sztukach z naszego repertuaru. W naszej opinii sztuka ma łączyć, a nie dzielić - napisano w oświadczeniu przesłanym "Plejadzie".

To jednak nie koniec. "Jako teatr prywatny współpracujemy obecnie z ponad 150 aktorami, a liczba aktorów w całej historii naszego teatru przekracza 320 osób. Poglądy wyrażanie przez współpracujących z nami aktorów są ich prywatnymi i nie są wygłaszane na deskach naszego teatru. Nie powinny tym samym być w żaden sposób identyfikowane z miejscem pracy, jakim jest nasz teatr. My zawsze stoimy po stronie kultury i potępiamy język nienawiści" - podsumowano.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(270)
Maciuś Szczur
9 miesięcy temu
A z Piotrusia to takie ciacho że Monika Orłowska zrobiła dziecko z innym żeby mały urody po ojcu nie odziedziczył.
Robi
9 miesięcy temu
On i Szatan powinny zniknąć z jakichkolwiek mediów
Robi
9 miesięcy temu
Następny marny aktor filozof na granicę do sprzątania
gość
9 miesięcy temu
Do tak ochydnej wypowiedzi to bardzo trudno jest sie odnieść, ponieważ na usta cisną się takie słowa, że trzeba by się było zniżyć do poziomu zerowego takiego samego jak wypowiedź tego "aktora"
Muwi
9 miesięcy temu
Takich ludzi jak ten zelt czy szatan powinno wysyłać się na terapię bo widocznie nie panują nad tym co mówią I mają trochę zakrzywiony obraz rzeczywistości
PO+
9 miesięcy temu
Zero! A Capitol do zaorania jeśli go broni!
axel
9 miesięcy temu
No cóż, nie wiedziałem, że rola przygłupawego policjanta tak bardzo się odbije na nim w realu. Miałem go za mądrzejszego jako człowieka.
Zen
9 miesięcy temu
Może on stanie na granicy? Ma przecież doświadczenie. Pracował w 13 posterunku.
Marzena
9 miesięcy temu
Paragraf za takie slowa
oj Arni
9 miesięcy temu
Dałabym 5 lat za sam wygląd - temu osobnikowi!
Z-5latzasamwy...
9 miesięcy temu
Jak ktoś z taka aparycją może krytykować kogoś za wygląd?!
Z-5latzasamwt...
9 miesięcy temu
Jak ktoś z taka aparycja może krytykować kogoś za wygląd?!
Nie lewak
9 miesięcy temu
Nie ma co komentować marny aktor, jego role to rolę idiotow i pajaców. Byle statysta może je zagrać. Chłop musi coś głupiego walnąć, by się przypomnieć. A że ma się jak każdy lewak za wielce oświeconego, to i o politykie musi zawadzic
hahaaha
9 miesięcy temu
Ten pan w 13-tym posterunku i innych rolach nie musiał grać. Wystarczy, że był sobą....!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić