Rubikowie sprzedają dom w Warszawie? "Chcemy go sprzedać drogo"

10

Już ponad pół roku upłynęło, odkąd klan Rubików przeprowadził się do słonecznego Miami. To nowe życie okazało się dla nich najwyraźniej idealnym wyborem. Agata Rubik ujawniła w mediach społecznościowych, że razem z mężem myślą o zbyciu ich ekskluzywnej rezydencji w Wilanowie.

Rubikowie sprzedają dom w Warszawie? "Chcemy go sprzedać drogo"
Agata Rubik i Piotr Rubik nie wrócą już do Polski? (AKPA, AKPA)

Agata Rubik od kilku miesięcy cieszy się większym zainteresowaniem w sieci, głównie dzięki przeprowadzce do Miami, która miała miejsce ponad pół roku temu. Gwiazda coraz odważniej podbija Amerykę, regularnie dzieląc się swoimi doświadczeniami w mediach społecznościowych.

Dzięki temu fani mogą na bieżąco obserwować, jak Piotr Rubik wraz z rodziną adaptuje się w nowym środowisku. Niedawno Agata opowiedziała o sukcesie szkolnym ich córki Heleny i podzieliła się szczegółami ich życia w Stanach Zjednoczonych.

W październiku minionego roku Agata Rubik zdradziła swoim fanom, że wraz z Piotrem rozważają sprzedanie ich luksusowej posiadłości w Warszawie, aktualnie wynajmowanej innym osobom. Gwiazda przyznała, że nie czuje nostalgii za domem na Wilanowie i ewentualne środki ze sprzedaży wraz z mężem chciałaby przeznaczyć na nabycie "czegoś większego" w Stanach Zjednoczonych. Rubikowie już od pewnego czasu rozglądają się za nowym, komfortowym lokum, a poszukiwaniami dzielą się ze swoimi fanami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maciej Zakościelny o powrocie serialu "Kryminalni". "Dostałem taką propozycję"

O warszawskiej rezydencji wspomniała Agata Rubik podczas ostatniego Q&A. Na pytanie o powrót do Polski, 37-letnia celebrytka odpowiedziała, że planuje wizytę w kraju z rodziną, ale dopiero w lipcu, kiedy będzie ciepło. Również wyjawiła, że plany dotyczące sprzedaży domu w Wilanowie są już bardziej konkretne.

Czy to prawda, że sprzedajecie dom? - zapytał jeden z internautów.
Prawda jest taka, że chcemy go sprzedać. Drogo - podkreśliła żona Piotra Rubika.
Czy w mieszkaniu nie jest wam za ciasno? Nie brakuje wam przestrzeni, którą dawał dom? - zapytał kolejny internauta.
Większa przestrzeń = więcej obowiązków i sprzątania. Tego mi nie brakuje. Nasz dom i przede wszystkim ogród jest absolutnie piękny i wyjątkowy, ale czuję, że etap domu mamy już za sobą. Teraz mieszkamy w 145 metrach kwadratowych i jak jest nam "ciasno", to schodzimy na dół na plażę, albo do parku - wyjaśniła Agata Rubik.
Autor: ASD
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić