Schabowy z zaskakującym dodatkiem. Recenzja knajpy gwiazdy Masterchefa

6

Youtuber Maciejje lubi testować nowe restauracje, jakie pojawiają się na mapach zarówno samej Polski, jak i Europy. Swoimi opiniami chętnie dzieli się w sieci. Tym razem postanowił ocenić lokal zwyciężczyni 2.edycji Masterchefa - Beaty Śniechowskiej. Trzeba przyznać, że "Młoda Polska" trzyma poziom, choć pojawiło się sporo nowości", mówi Maciejje.

Schabowy z zaskakującym dodatkiem. Recenzja knajpy gwiazdy Masterchefa
Maciejje / Beata Śniechowska (Materiały prasowe, Youtube)

"Młoda Polska" to wrocławska restauracja założona przez Beatę Śniechowską - zwyciężczyznię 2. edycji popularnego programu Masterchef. Choć wydawać by się mogło, że wygranie tego typu show to otwarte drzwi do kariery kulinarnej, sama właścicielka wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że droga do spełnienia marzeń nie była łatwa. Ostatecznie jednak swój lokal otworzyła.

"Młoda Polska" sfokusowana jest na dostarczanie przyjemności - wiadomo, kuchnia ma rozpieszczać i menu jest takie bardzo confortfoodowe - zakorzenione w rodzimej tradycji, ale ja też bardzo dużo podróżuję i jestem otwarta na różne wpływy i jedyną granicą jaką ja czuję to jest ta granica, którą nam wyznaczają pory roku - przekonuje właścicielka.

Popularny youtuber kulinarny "Maciejje" postanowił wrócić do tej restauracji po roku. I oniemiał z wrażenia!

Menu rzeczywiście było tradycyjne, polskie, ale z różnymi urozmaiceniami. Przykładowo influencera bardzo pozytywnie zaskoczył kotlet schabowy podany z... anchois. Jego cena to 49 zł, ale liczyć się trzeba z tym, że porcja jest ogromna.

Według internetowego znawcy warto zajrzeć do tej restauracji choćby na charakterystyczny barszcz. To danie dostaniemy już za 23 zł!

Dla tego barszczu warto tutaj wrócić - przyznał w filmie.

Nie mogło jednak zabraknąć pomysłów zaczerpniętych przez laureatkę show podczas zagranicznych podróży. Ciekawym rozwiązaniem było podanie tiramisu z truflą, choć youtuber przyznał, że on woli "gdy jest więcej kremu". Bardziej zachwycał się on smakiem innego deseru - brownie, które w "Młodej Polsce" jest wyjątkowo czekoladowe. Desery te można dostać za 25 zł.

Ciekawym rozwiązaniem są też koktajle. "Maciejje" zachwalał dosłownie każdy z nich. Choć ich cena nie jest najniższa, zgodnie z jego relacją, warto się skusić choćby na jednego - "Sierściuch 2.0" kosztuje 30 zł, "To nie jest zwykłe espresso martini" - 33 zł, a "Octoberfest 2.0" 35 zł.

Jak widać, zwyciężczyni popularnego programu ciężko pracuje na swój sukces. A ten - przekłada się na pozytywne recenzje!

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić