Sensacyjne wieści o synu Piotra Gąsowskiego. Ostra reakcja ojca

1

Po mediach zaczęła krążyć informacja o tym, że Jakub Gąsowski wystąpi w najnowszej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Co na to jego ojciec Piotr? Celebryta postanowił ostro zareagować. Zdecydowanie nie przebierał w słowach.

Sensacyjne wieści o synu Piotra Gąsowskiego. Ostra reakcja ojca
Jakub Gąsowski, Piotr Gąsowski (Licencjodawca, AKPA)

Piotr Gąsowski od samego początku był związany z programem "Twoja twarz brzmi znajomo". Pożegnał się z nim przed startem ostatniej edycji. Wówczas zastąpił go Maciej Rock.

Gąsowski informował, że jego odejście z "TTBZ" to gest solidarności z Kasią Skrzynecką. Trudno stwierdzić, czy rzeczywiście tak było.

Celebryta jakiś czas temu zachwycał się tym, że jego syn odmówił wzięcia udziału w muzycznym show. Ostatnio pojawiły się jednak wieści, że Jakub ostatecznie wystąpi w programie - mamy go zobaczyć w nowej edycji, która na antenę Polsatu trafi już jesienią.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ile Polacy wydają nad Bałtykiem? "300 zł dziennie to skromnie"

Tymczasem Piotr Gąsowski zareagował na plotki dotyczące jego syna. W stanowczy sposób odniósł się do spekulacji, że fuchę otrzymał dzięki nazwisku i znajomościom.

Cześć Moi Drodzy! Już wiecie, że mój syn Kuba będzie uczestnikiem mojego ukochanego programu 'Twoja Twarz Brzmi Znajomo'. Oprócz miłych reakcji, pojawiają się też, co nie jest dla mnie zaskoczeniem, różne plotki i pomówienia… Radzę nie czytać tych bzdur! Nie ma w nich ani jednego słowa prawdy a przede wszystkim… życzliwości - napisał Piotr na Instagramie.

Piotr Gąsowski ostro do hejterów

Później przypomniał przepiękny gest syna i ostro zwrócił się do tzw. hejterów.

Kiedy odchodziłem z programu, Kuba był w składzie poprzedniej edycji … Zdecydował się jednak nie brać w niej udziału, ze względu na mnie! Powiedział, iż źle by się w tych okolicznościach czuł… I Kuba odmówił! Honorowo! Pokazał, że ma tzw. 'cohones'! I to była tylko i wyłącznie jego decyzja! Jestem z niego dumny, gdyż wiem, co to dla młodego człowieka znaczyło! Dla hejterów mam delikatne przesłanie: ***** Was! - podsumował.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić