"Ślub od pierwszego wejrzenia": Adam i Patrycją są razem? Uczestnik show zdradził za wiele

8

Nowa edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudza u fanów wielkie emocje, a uczestnicy najwyraźniej świadomie je podgrzewają. Adam swoim ostatnim postem na Instagramie dał widzom do myślenia. Zdradził zbyt wiele?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Adam i Patrycją są razem? Uczestnik show zdradził za wiele
Adam i Patrycja wciąż są razem? Wpis uczestnika sporo namieszał (Instagram)

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" zadebiutował w TVN7 w 2016 roku, a niedawno na antenę trafiła już siódma edycja. Kontrowersyjne reality show, którego uczestnicy decydują się na ślub z nieznajomą osobą, wciąż przyciąga i ekscytuje widzów. Dzieje się tak również za sprawą barwnych postaci, jakie mamy okazję oglądać.

W nowej serii najwięcej emocji wzbudza małżeństwo Adama i Patrycji. Komentujący show internauci, w przeciwieństwie do ekspertów, nie wróżą tej parze wspólnej przyszłości. Najnowszy wpis Adama, opublikowany niedawno na Instagramie, dał jednak sporo do myślenia.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia" – to działa! Kolejni uczestnicy zostają rodzicami

Adam zamieścił ślubny gif z małżonką, na którym robią zabawne miny na swoim weselu. Post okrasił komentarzem "Piękny dzień, piękny wieczór" z wymownymi emotkami.

Wielu internautów odebrało to jako wyraźny sygnał, że między Patrycją a Adamem być może wciąż dobrze się układa. Jak sądzicie? Jest coś na rzeczy?

Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić