Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
MDO
|

Śmieszna emerytura Beaty Tyszkiewicz. Po prostu dramat

32
Podziel się

Beata Tyszkiewicz praktycznie od zawsze była uważana za wielką damę polskiego show-biznesu. Kilka lat temu odsunęła się jednak w cień. Co teraz u niej słychać? Niska emerytura z pewnością nie zapewnia jej życia w luksusie.

Śmieszna emerytura Beaty Tyszkiewicz. Po prostu dramat
Beata Tyszkiewicz (AKPA)

Do 2017 roku Tyszkiewicz spełniała się w roli jurorki "Tańca z gwiazdami". Pogarszający się stan zdrowia sprawił jednak, że zrezygnowała z programu. Tabloidy donoszą, że obecnie aktorka potrzebuje stałej opieki.

Tyszkiewicz ma nie tylko problemy zdrowotne. Boryka się również z bardzo niską emeryturą.

Kilka lat temu wyznała, że co miesiąc dostaje tylko 1300 złotych. - Emeryturę mam niską, ale mówiąc o tym, nie biadoliłam, bo ludzie mają niższe - zaznaczała w rozmowie z "Super Expressem".

Szokująco niska emerytura Tyszkiewicz

Biorąc pod uwagę waloryzację, teraz musi otrzymywać około 1500 złotych. To nadal niewiele, jeśli weźmiemy pod uwagę szalejącą w naszym kraju drożyznę.

Dlaczego emerytowane gwiazdy dostają tak niskie pieniądze? Niestety, większość artystów nie pracuje na etacie, ale jedynie na podstawie umów cywilnoprawnych i kontraktowych. Są one pozbawione składek do ZUS lub są one bardzo niskie. To przekłada się na mizerne świadczenia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(32)
Bbb
5 dni temu
Wysokość emerytury to suma odprowadzonych składek podzielona przez średnią długość życia. Czy dla Pani T. wyliczona była inaczej?
rozczarowana
5 dni temu
Po co komentujecie, by sie dowartosciować? bo nie rozumiem,Polacy to paskudny naród !! zaznaczam nie wszyscy ale większość!!
cada
6 dni temu
NO A ILE ODKLADALA PANI ?MLODOSC MIJA ...KONIEC BALU
marek
6 dni temu
Trzeba było tak robić jak ten wyśmiewany przez was Zenek!Płaci składki i liczy na solidną emeryturę! Można?
tak se pytam
6 dni temu
Dramatem to były skandalicznie niskie, w stosunku do dochodów, składki na fundusz emerytalny!Pani hrabina nic sobie nie odłożyła na czarną godzinę? Tatuś żadnych obrazków, czy jakichś białych kruków nie skitrał po 45tym roku?
12 nie
6 dni temu
Dajcie spokój . Nie ma co się użalać.Był czas była rada . Dziś to musztarda po obiedzie .
Gggggggggg
6 dni temu
Pani Beata szacunek ale mam jedno zastrzeżenie nie płać składek żyj za młodu z większą kasą bo bez potrąceń na świadczenia gdzie większość odklada no coś trzeba wybrać
GośśććA
6 dni temu
Nie płacimy składek, nie mamy kasy! Ale przeciętny Polak i tak żyje z takich niskich emerytur i nie użala się
LEO
7 dni temu
EMERYTURA JEST ZA PRACE A NIE ZA CWANIACTWO
A12B
7 dni temu
Nie płacone składki albo w najniższej kwocie to i tak ma dużą emeryturę fakt ,że za takie pieniądze trudno przeżyć ,ale jakieś oszczędności na pewno są.
Muszymir
7 dni temu
Pani Beato 1/Szacunek i zdrowia2/ Pieniądze teraz nieważne. Liczy się spokoj i godność.Da Pani radę bo jest Pani jak Grochola tylko o córkę lepsza.i jak Szaflarska tylko glosniejsza. 4/ Jak Karolina mieszka z Panią to dojeżdża 50 km do rodziny.5/ Luzik i jakiś kontakt z tymi którzy się dobrze uczyli. Oni Panią wesprą we wszystkim czego Pani chce o czym tylko marzy.
Julia
7 dni temu
To już było akurat pani Tyszkiewicz nie narzeka a córki zapewne nie pozostawia jej bez opieki pani Tyszkiewicz ma co sprzedać i ma kasę na opiekę a dzieci same potrafią zadbać o swoje życie i utrzymanie
Ninka
7 dni temu
A na co jej emerytura jak ma miliony złotych i córkę z nowymi milionami żyć nie umierać
jsk
1 tyg. temu
Skończcie to żałosne litowanie nad artysto - celebrytami. Zarabiali setki tysięcy złotych to chyba coś odłożyli , bo ZUSu prawie nie płacili
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić