Szczęka opada do ziemi. Anna Lewandowska zapamięta to na zawsze

22

Robert Lewandowski przeniósł się do FC Barcelona. W związku z tym media prześwietlają jego rodzinę. Uwaga dziennikarzy skupiła się między innymi na Annie Lewandowskiej. Słowa użyte pod jej adresem są absolutnie wyjątkowe. Pewnie zapamięta je do końca życia.

Szczęka opada do ziemi. Anna Lewandowska zapamięta to na zawsze
Anna Lewandowska (AKPA, AKPA)

Wielkie przenosiny stały się już faktem. Robert Lewandowski oficjalnie dołączył do kadry FC Barcelona. Polski napastnik absolutnie nie ukrywa tego, że jest przeszczęśliwy ze względu na przeprowadzkę do Hiszpanii. Było to jego celem od dłuższego czasu.

Po tym transferze uwaga hiszpańskich mediów skupiła się nie tylko na "Lewym". Dziennikarze zainteresowali się również jego żoną Anną Lewandowską.

Dziennik "El Mundo" jest wręcz zachwycony małżonką najlepszego polskiego piłkarza. Tak ją przedstawia:

Anna Lewandowska: zawodniczka karate, medalistka i gwiazda fitness, która dba o formę swojego męża Roberta Lewandowskiego. Polka, która ma cztery miliony obserwujących, własną aplikację treningową i dzieli się swoimi planami oraz menu razem z piłkarzem.

Tak w Hiszpanii widzą Annę Lewandowską

Dziennikarze zaznaczają, że Anna Lewandowska intensywnie pracuje na swoje nazwisko.

Poza boiskiem Robert ma szczęście dzielić życie ze specjalistką od żywności i autentyczną motywatorką, z którą od czasu do czasu trenuje również fitness. Anna Lewandowska nie potrzebuje etykietek "WAG" czy "żona Roberta Lewandowskiego". Jej lista sportowych osiągnięć wystarczy, żeby była sławna na własny rachunek - podkreśla "El Mundo".

Hiszpanie zachwycają się również aplikacją Lewandowskiej i książkami, które zdążyła już napisać. "To zdeterminowana przedsiębiorczyni, która od niedawna publikuje swoje treści również w języku hiszpańskim" - podkreslił dziennikarz wspomnianego tytułu.

Zobacz także: Gwiazdy korzystają z wakacji. Wypoczywają na rajskich plażach
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić