Szeroki uśmiech na twarzy. Tym Anita Werner zajmowała się w nocy

16

Anita Werner uznała, że nie warto tracić nocy na sen. Razem ze swoim partnerem spędzała czas na dworze. Popularna para nie próżnowała.

Szeroki uśmiech na twarzy. Tym Anita Werner zajmowała się w nocy
Anita Werner i Michał Kołodziejczyk (AKPA, Piętka Mieszko)

Ostatnie dni były bardzo ciepłe. W związku z tym na bieganie w dzień decydowało się znacznie mniej osób niż zazwyczaj.

Upały nie muszą być jednak przeszkodą nie do przejścia. Sensowne rozwiązanie znaleźli Anita Werner i Michał Kołodziejczyk. Para zdecydowała się na bieganie wieczorową porą.

Dziennikarka zamieściła w sieci fotkę z tego treningu. Okazuje się, że parze udało się przebiec przeszło 11 kilometrów w nieco ponad godzinę.

Szlifowanie formy Anity Werner

Najwidoczniej taki trening wyzwolił w Anicie Werner mnóstwo pozytywnej energii. Na fotografii widzimy, jak dziennikarka szczerze się uśmiecha. Na pewno jednak zmęczenie choć w pewnym stopniu dawało się we znaki.

Werner i jej partner z pewnością doskonale wiedzą, że sport to zdrowie. Stanowi też znakomite oderwanie od codziennych zmartwień i obowiązków, choćby służbowych, ale i prywatnych.

Generalnie nie od dziś wiadomo, że Werner lubi biegać. Regularnie zamieszcza w sieci różne materiały z treningów. Systematycznym aktywnościom fizycznym zawdzięcza to, że może pochwalić się znakomitą sylwetką.

Anita Werner słynie również z wyjątkowej osobowości. Jest bardzo pogodnym człowiekiem i próbuje zarażać pozytywną energią inne osoby. Grono jej fanów stopniowo się powiększa. Obecnie jej instagramowy profil śledzi przeszło 130 tysięcy internautów. To bez wątpienia świetny wynik.

Zobacz także: Gwiazdy piszą książki. I to na potęgę
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić