Tak dziś wygląda Elżunia z "Klanu". Można się zdziwić

6

Barbara Bursztynowicz od wielu lat wciela się w słynną postać z serialu "Klan" - odgrywa rolę Elżbiety Chojnickiej, z domu Lubicz. Dziś ta aktorka ma już 69 lat. Jak obecnie wygląda? Trzeba przyznać, że na przestrzeni lat trochę się zmieniła.

Tak dziś wygląda Elżunia z "Klanu". Można się zdziwić
"Klan": Barbara Bursztynowicz w 2001 roku (AKPA)

Barbara Bursztynowicz to jedna z najpopularniejszych aktorek z serialu "Klan". Trzeba przyznać, że wyrobiła sobie niezwykle solidną pozycję. Serialowa Elżbieta Chojnicka z klanu Lubiczów wzbudza ogromną sympatię widzów.

Wspomnianą rolę Bursztynowicz odgrywa od... 1997 roku. W "Klanie" jest zatem obecna od 26 lat! Chyba nikt nie wyobraża sobie, by tej głównej bohaterki mogło zabraknąć w popularnej produkcji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: To kolejny niewypał kampanii PiS? "Nie wierzę, że z migrantami to się uda"

Jakiś czas temu wyszło na jaw, że serialowa Elżbieta Chojnicka już wielokrotnie rozważała porzucenie pracy na planie kultowego serialu. Takie myśli miała choćby wtedy, gdy przeczytała scenariusz i dowiedziała się, że w dom jej rodziny ma uderzyć meteoryt.

Pomyślałam sobie, że to jakaś bzdura i że to chyba oznacza koniec "Klanu". Byłam przekonana, że żaden widz w to nie uwierzy - wyznała w rozmowie z serwisem Plejada.

Ujawniła również, że każdą myśl o odejściu z "Klanu" konsultowała z mężem. Właśnie on namawiał ją, by nie dokonywała pochopnych ruchów.

Robiłam sobie bilans zysków i strat. Miałam świadomość, że zanim świat filmu czy telewizji kolejny raz się o mnie upomni, minie wiele lat. A może to też nigdy nie nastąpić. Z tyłu głowy zawsze miałam i mam to, że przecież ja i moja rodzina żyjemy z "Klanu". Być może gdybym otrzymała inną, równie ciekawą propozycję, łatwiej byłoby mi odejść. Ale nie mając niczego w zanadrzu, nie chciałam podejmować ryzyka - zaznaczała.

Tak dziś wygląda Barbara Bursztynowicz

Dziś Bursztynowicz ma już 69 lat. Jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nagrania z mężem. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak obecnie wygląda.

Instagramowy profil gwiazdy "Klanu" nie cieszy się zbyt dużą popularnością. Śledzi ją niespełna 5 tys. osób.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić