Tak Kamila z "Rolnika" dba o sylwetkę. Jej patent to prawdziwy hit

6

Kamila Boś zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Rolnik szuka żony". Teraz kobieta zdradziła, w jaki sposób dba o formę. Okazuje się, że uczestniczka show TVP stosuje metodę, która jest bardzo chętnie wykorzystywana przez gwiazdy.

Tak Kamila z "Rolnika" dba o sylwetkę. Jej patent to prawdziwy hit
Kamila Boś (Instagram)

Kamila Boś pojawiła się w ósmym sezonie programu "Rolnik szuka żony". Niestety, w telewizyjnym show nie zdołała odnaleźć miłości. Udział w popularnym formacie TVP przyniósł jej jednak spore profity.

Popularność Kamili Boś w mediach społecznościowych nie słabnie. Wschodząca gwiazda doskonale wykorzystuje swoje pięć minut. Jest bardzo aktywna w przestrzeni internetowej i skutecznie wzbudza zainteresowanie tysięcy użytkowników sieci.

Co ciekawe, w telewizji zagościła nie tylko za sprawą "Rolnika". Pojawiła się też w takich programach jak "Pytanie na śniadanie", "Jaka to melodia" czy "Familiada".

Tak Kamila Boś dba o sylwetkę

Cytowana przez serwis "Party" Kamila Boś ujawniła, jak dba o swoją formę. Okazuje się, że w dobraniu właściwej metody pomogła jej dietetyczka. Doradziła zbilansowaną dietę oraz ograniczenie cukru.

Wyszła mi przypadłość insulinooporności i jakieś tam jeszcze niedobory. Zaleciła mi zbilansowaną dietę. (...) Nie mówimy o tym, by słodycze całkiem wyeliminować, ale by je ograniczyć - powiedziała Boś.

Kamila Boś opisała swoją dietę. Okazuje się, że stosuje "post przerywany", określany również mianem "okienka żywieniowego".

Dużo więcej wody, troszeczkę więcej cardio, "post przerywany", czyli od ostatniego posiłku mam minimum 14 godzin przerwy. Komuś może się wydawać, że to bardzo dużo, jednak ja się po tym czuję dobrze, nie jestem zmęczona, nie czuje się ciężka, nie jestem ospała. Ograniczyłam też ziemniaki, makarony i ryż biały - podsumowała Kamila.

"Post przerywany" to bardzo popularna metoda na dbanie o formę. To rozwiązanie jest wykorzystywane również przez wiele celebrytek.

Zobacz także: Edyta Górniak odleciała. Jej wypowiedzi wprawiają w osłupienie
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić