Tak Wojewódzki zachowuje się przed swoim show. "Pełna konspira"

20

Kuba Wojewódzki prowadzi jeden z najsłynniejszych polskich programów talk-show. Rozmawia w nim z rozmaitymi gośćmi ze świata filmu, muzyki czy sportu. Kulisy programu są jednak pełne tajemnic. Jak zachowuje się Kuba Wojewódzki przed nagraniami?

Tak Wojewódzki zachowuje się przed swoim show. "Pełna konspira"
Tak Wojewódzki zachowuje się przed swoim show. "Pełna konspira". Zdjęcie wykonane podczas nagrań do wiosennego spotu TVN (AKPA, AKPA)

W programie "Kuba Wojewódzki" nie brakuje emocji. Szczere wyznania gości i mocne pytania charyzmatycznego prowadzącego od lat przyciągają widzów przed telewizory. Jak wyglądają kulisy popularnego talk-show?

Nad programem pracują dziesiątki osób. Od makijażystek, przez operatorów kamer aż po producentów czy dźwiękowców. W programie "Tajemnice produkcji" kierownik planu Piotr "Gustaw" Dziwulski zdradził, jak wyglądają ostatnie chwile przed włączeniem kamer.

Okazuje się, że Kuba Wojewódzki przed nagraniami nie ma kontaktu ze swoimi gośćmi. Zdarza się, że dzwoni do nich z zaproszeniem, jednak na planie prezenter w samotności spędza ostatnie chwile przed włączeniem kamer.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Szczera rozmowa z Kubą Wojewódzkim. "Chciałem być puzzlem do niepasującego kompletu"

Tak Wojewódzki zachowuje się przed swoim show

Jak ujawnia serwisowi "Co za tydzień" Dziwulski: - Kuba zamknięty jest w swojej garderobie. Po próbie on się tam szykuje, maluje - mówi kierownik planu.

Goście mają garderoby na zupełnie innym piętrze niż prowadzący słynne talk show. To oni pojawiają się na planie w pierwszej kolejności. Za specjalną kotarą czekają na prowadzącego.

Nie widzą się przed programem i procedura zawsze wygląda tak samo.

Co ciekawe, Wojewódzki w ciemności wchodzi na plan. Prowadzą go współpracownicy z planu oświetlając trasę latarkami.

W pełnej ciemności, przy pomocy latarek idziemy za kotarą. (...) Pełna konspira - wyjawił kierownik planu.

Program Kuby Wojewódzkiego emitowany jest od 2002 roku. Początkowo pojawiał się na antenie Polsatu. Cztery lata później w 2006 roku przejęła go stacja TVN, gdzie do dziś można oglądać wywiady prowadzone przez dziennikarza.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić