To spotkało Stuhra w pociągu. Wylądował na schodkach

93

Maciej Stuhr postanowił podzielić się tym, co spotkało go podczas podróży pociągiem. Okazuje się, że ktoś zajął jego miejsce. Jak w obliczu tej sytuacji postąpił aktor?

To spotkało Stuhra w pociągu. Wylądował na schodkach
Maciej Stuhr pozbawiony miejsca w pociągu (Getty Images)

Maciej Stuhr ma wielu fanów. To niewątpliwie jeden z najbardziej znanych aktorów z naszego kraju. Jego grafik jest bardzo napięty. Celebryta relatywnie często podróżuje, a jeden z ostatnich przejazdów do pracy odbył pociągiem.

Kupując bilet na pociąg dalekobieżny, pasażerowie uzyskują również rezerwację siedzenia. Niekiedy zdarza się jednak tak, że ktoś zajmie nieswoje miejsce. Wówczas pojawia się kłopot. Zazwyczaj jednak wystarczy zwrócić uwagę takiej osobie. W kryzysowych sytuacjach interweniować może obsługa pociągu.

Ostatnio niemiła niespodzianka spotkała Macieja Stuhra. Aktor szybko zorientował się, że ktoś siedzi na jego miejscu. Mimo to uznał, że nie warto reagować. Nie chciał robić bowiem zamieszania.

Do Łodzi na plan pociągiem. Ktoś siedzi na moim miejscu, ale trudno. Lepiej sobie w spokoju siedzieć na schodku między wagonami, niż wzbudzać sensację. Bardzo miła podróż - napisał Maciej Stuhr na Facebooku.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Maciej Stuhr ruszył w podróż pociągiem. Fani reagują

Na zachowanie Macieja Stuhra zareagowało wielu internautów. Nie brakuje takich, którzy są wręcz zachwyceni postępowaniem aktora.

Za to pana lubię. Przed chwilą na scenie ze Stingiem, a dziś siedzący na schodkach w wagonie. Zwykły facet bez pozerstwa.
Trzeba się było objawić. Ten ktoś całe życie by się chwalił, że zajął miejsce Stuhrowi... A tak będzie żył w niewiedzy.
Normalnie w takiej sytuacji powinno się przeprosić i pokazać bilet z miejscem... Jest pan klasą samą w sobie i ma pan tyle taktu i pokory... Pozdrawiam. Fajnie czasem zmienić perspektywę patrzenia ze schodka.
Krótka podróż, a schodki mogą się okazać super przygodą. Tylko pozytywne myślenie.
Jedyna słuszna postawa panie Maćku, jak zawsze, szacunek - czytamy w komentarzach.
Zobacz także: Celebryci walczą z inflacją, a Pazurowie łamią prawo przez kabanosy
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić