To wydarzy się wkrótce. Krzysztof Jackowski ostrzega

Krzysztof Jackowski podzielił się na YouTube kolejnymi przewidywaniami na temat tego, co nas niebawem czeka. Niestety, popularny jasnowidz nie ma dobrych wieści.

To wydarzy się wkrótce. Krzysztof Jackowski ostrzega
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski jest bardzo aktywny. Regularnie prezentuje swoje wróżby. Wykorzystuje do tego przede wszystkim kanał na platformie YouTube.

Właśnie tam ostatnio podzielił się przeczuciami, które nie napawają optymizmem. Mówił choćby o tym, że następstwem wojny w Ukrainie będzie m.in. pogłębiający się kryzys w światowej gospodarce.

Polski rząd zmierzy się z kryzysem

W przeczuciach Jackowskiego pojawił się polski rząd mierzący się z kryzysem finansowym. Wróżbita uważa, że nasze władze mogą ogłosić "radykalne decyzje", za sprawą których Polska będzie mogła sporo stracić na walucie.

Wtedy też zaczną się przydziały. Będziemy otrzymywać przydziały na różne rzeczy. Będziemy w stosunku do tego bezradni. Należy się przygotować i to bardzo poważnie, bardzo solidnie - podkreślił.

Niepokoją też jego słowa w kontekście drugiej połowy roku. Uważa, że mogą pojawić się problemy z wolnością i dostępem do służby zdrowia.

Oczywiście wróżby Jackowskiego trzeba traktować z przymrużeniem oka. Już niejednokrotnie okazywało się, że nijak mają się do rzeczywistości.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić