Tyle zarabia Roksana Węgiel. Gwiazda podpisze intercyzę?!

11

Roksana Węgiel nie znika z czołówek portali plotkarskich. Sporo pisze się choćby o jej związku z Kevinem Mglejem. Zakochani myślą już o ślubie. Wobec tego pojawił się temat zarobków młodej wokalistki i intercyzy. Czy gwiazda podpisze z mężem taki dokument?

Tyle zarabia Roksana Węgiel. Gwiazda podpisze intercyzę?!
Roksana Węgiel (AKPA)

Kariera Roksany Węgiel rozwinęła się w zawrotnym tempie. Artystka ma ogrom fanów. Trzeba przyznać, że znakomicie wykorzystała choćby triumf w Eurowizji Junior.

Dziś sporo mówi się jednak nie tylko o jej muzycznych dokonaniach. Media żyją również jej sprawami prywatnymi. Młoda gwiazda od jakiegoś czasu spotyka się z Kevinem Mglejem.

Związek Roksany wywołuje dużo emocji. Wszystko za sprawą tego, że Kevin jest od niej starszy o osiem lat i ma dziecko z inną kobietą. Zakochani zupełnie nie przejmują się krytycznymi komentarzami i rozwijają swoją relację.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Viki Gabor skończyła pisać egzaminy ósmoklasisty. Mówi, jak jej poszło i których wyników boi się najbardziej

Jakiś czas temu Węgiel przyjęła oświadczyny. Podjęła już nawet decyzję, że będzie nosić dwuczłonowe nazwisko. O ślubie myśli zatem bardzo poważnie.

Ile zarabia Roksana Węgiel?

Niedawno Roksana Węgiel była pytana o to, kiedy zobaczyła na swoim koncie pierwszy milion złotych. Wokalistka w odpowiedzi wyznała szczerze, że stało się to wtedy, gdy miała 17 lat. - Ucieszyłam się. Nawet się trochę wzruszyłam, bo stwierdziłam, że to, co robię, powoduje, że się spełniam na każdej płaszczyźnie - powiedziała w rozmowie z Żurnalistą.

Nie był to jakiś przełomowy moment w moim życiu. Wiadomo, dobrze jest mieć pieniądze, ale to nie jest tak naprawdę dla mnie jakiś priorytet - zapewniła.

"Super Express" twierdzi, że obecnie Węgiel może sobie życzyć za koncert od 20 do nawet 30 tys. zł. Czy po ślubie podpisze intercyzę? Takie pytanie artystce zadał portal Świat Gwiazd.

To jest taki newralgiczny temat. Uważam, że i tak, jak się jest z kimś w małżeństwie, to wszystko macie wspólne i wszystko jest jakby wasze, więc... To jest ciężki temat - wyjaśniła Roksana.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić