BOB| 

Usta Janachowskiej wywołały burzę. Powiększyła je?

9

Prowadząca "Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami" wrzuciła zdjęcie z wakacji. Ruszyła fala spekulacji. Izabela Janachowska w końcu sama zabrała głos na temat rzekomego zabiegu medycyny estetycznej.

Usta Janachowskiej wywołały burzę. Powiększyła je?
Burza wokół ust Izabeli Janachowskiej (AKPA, Podlewski)

Izabela Janachowska kilka miesięcy temu dołączyła do grona prowadzących popularny program "Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami". Do tego show nadaje się jak mało kto, bo w przeszłości sama była tancerką.

Izabela Janachowska ma powiększone usta?

35-latka po zakończeniu 12. sezonu programu postanowiła wyjechać na wakacje. Postawiła na miejsce, w którym wciąż jest słonecznie i gorąco. W ten sposób trafiła do Dubaju, gdzie wypoczywa w towarzystwie męża.

Na Instagramie regularnie wrzuca zdjęcia z urlopu, a jedno z nich wywołało duże poruszenie w komentarzach. Internauci zaczęli ją podejrzewać, że... skorzystała z zabiegu medycyny estetycznej.

"Izabello jesteś śliczna....nie potrzebnie tę usteczka powiększałaś", "Jest pani piękna kobietą, ale te usta napompowane aż nie pasują do pani, piękno jest w naturze", "Chyba pszczoła w usta użądliła?" - możemy przeczytać w komentarzach.

Janachowska po złośliwych komentarzach postanowiła zabrać głos. W taki sposób odniosła się do plotek, że powiększyła sobie usta.

"One są naturalne. Od urodzenia takie same, po tatusiu!!! Nie powiększałam, całe życie takie same" - komentuje prezenterka.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Małgorzata Rozenek wierzy w moc kamieni: "Należy wspomagać się pozytywnymi rzeczami"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić