o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
KLS
|

Wielka wpadka Przemka Kossakowskiego. Teraz się tłumaczy

1
Podziel się

Przemek Kossakowski promuje trzeci sezon swojego programu "Down the road". W związku z tym pochwalił się w sieci jego czołówką i... zaliczył niemałą wpadkę. Teraz tłumaczy się z niej na Instagramie.

Wielka wpadka Przemka Kossakowskiego. Teraz się tłumaczy
Przemek Kossakowski (Instagram)
bELxIQXp

Przemek Kossakowski jest prowadzącym programu "Down the road". Cieszy się on na tyle dużą popularnością, że zadecydowano o powstaniu trzeciego sezonu.

Nie obyło się jednak bez zmian. Jest m.in. więcej uczestników - obecnie siedmioro. Osoby zróżnicowane są też nie tylko ze względu na płeć, ale również na wiek - najmłodszy uczestnik ma 22 lata, najstarszy zaś - 44. Będzie tam również para zakochanych - Agnieszka i Tomek.

bELxIQXr

Wielkie zapowiedzi i wielka wpadka

"Kosa" zdradził "Faktowi", że na planie wiele się wydarzyło. - Zarekwirowanie sprzętu ekipie to jest nic w porównaniu do tego, co wydarzyło się dwa czy trzy dni później. Mieliśmy olbrzymi, bardzo mocny wstrząs, który wszyscy przeżyliśmy - zdradził tajemniczo.

Przyznał, że nie obyło się bez wpadki. Ale na nią zwrócił mu uwagę dopiero reżyser.

bELxIQXx
Jak poinformował mnie wczoraj, późnym wieczorem Rafał Samborski, reżyser Down the Road, wskutek mojej nadzwyczajnej biegłości w posługiwaniu się internetowymi narzędziami, opublikowałem czołówkę trzeciego sezonu naszego projektu bez ścieżki dźwiękowej. Nic na to wczoraj nie mogłem poradzić, gdyż byłem w lesie i to na dodatek na Węgrzech. W węgierskich lasach jakość zasięgu gsm utrudnia publikacje czołówek telewizyjnych programów. Naprawiam to zatem dzisiaj, gdyż z lasu wyjechałem i teraz jestem przed sklepem spożywczym - napisał na Instagramie.

Prezenter opublikował też właściwą wersję klipu.

bELxIQXy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELxIQXS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
R930
miesiąc temu
Ale afera , fiu fiu. Tytuł by kliknąć, otwórz. Treść , padaczka.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić