Wspólnych świąt nie będzie. "Nie mamy żadnego kontaktu"

9

Okres Bożego Narodzenia jest czasem cudów. Święta zawsze sprzyjają pojednaniu i przebaczaniu błędów. Czy Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel również sobie podadzą sobie ręce? Nic na to nie wskazuje. A co z dziećmi?

Wspólnych świąt nie będzie. "Nie mamy żadnego kontaktu"
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel (Licencjodawca, AKPA)

Już 1,5 roku minęło od sensacyjnego rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Oświadczenie tej pary wstrząsnęło opinią publiczną. Fani aktorki i tancerza zupełnie nie spodziewali się tego, że ich małżeństwo może się rozpaść.

Cichopek krótko później związała się z Maciejem Kurzajewskim. Hakiel natomiast od niedawna buduje związek z "nową" Dominiką. Na pozór ich relacja wydaje się być poważna - zakochani zrobili sobie nawet tatuaże z pierwszymi literami swoich imion.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Anna Popek spotyka się z tajemniczym mężczyzną. Jakie łączą ich relacje?

Najprawdopodobniej Hakiel spędzi święta właśnie z nową partnerką. Cichopek natomiast planuje zasiąść do wigilii wespół z Kurzajewskim.

Marcin Hakiel nie podzieli się opłatkiem z byłą żoną

Marcin Hakiel stawia sprawę jasno. W rozmowie ze "Światem Gwiazd" wyznał, że nie zamierza dzielić się opłatkiem z byłą żoną. - Z mojej strony nie ma takiej opcji po prostu. Mamy podpisane porozumienie rodzicielskie właściwie do końca, wszystko mamy rozpisane co do dnia, co do godziny - powiedział.

My właściwie nie mamy kontaktów, nasi mecenasowie, pełnomocnicy się wymieniają czasami jakimiś mailami, czy pismami - dodał.

O podobny komentarz pokusił się w rozmowie z dziennikiem "Super Express". - To prawda, nie mamy żadnego kontaktu - zaznaczył.

"SE" zauważa, że w zeszłym roku Kasia wcześniej zorganizowała wigilię, by móc spędzić ją razem z dziećmi: Adamem i Helenką. Według harmonogramu, w okresie Bożego Narodzenia pociechy miały przebywać u swojego ojca.

Jak będzie tym razem? Czas pokaże - kwituje "SE".
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić