aktualizacja 

Skwar będzie lał się z nieba. Takiej pogody się spodziewaj

19

Ostatnie dni są całkiem pogodne. Temperatury raczej nie przekraczają jednak 20 stopni Celsjusza, w związku z czym odczuwalny jest chłód. Niebawem może zrobić się znacznie cieplej. Fenomenalne wieści przekazali pogodowi eksperci.

Skwar będzie lał się z nieba. Takiej pogody się spodziewaj
Zdjęcie poglądowe (Pixabay)

IMGW ma dobre informacje! Okazuje się, że już na początku kolejnego tygodnia w Polsce może się zrobić dużo cieplej. Przewidywania specjalistów sugerują, że na termometrach pojawi się około 24-25 stopni Celsjusza. Na wschodzie będzie 19 st. C, natomiast w centralnej Polsce od 21 do 22 st. C.

W środę na Dolnym Śląsku może być nawet 28 stopni. W piątek w tym rejonie Polski i w centrum temperatura może przekroczyć 30 stopni Celsjusza! Będzie zatem bardzo ciepło.

Na Podlasiu termometry przed weekendem mogą pokazać od 23 do 26 stopni Celsjusza. Na Lubelszczyźnie ma być natomiast około 29 st. C.

Pogoda. Maj cieplejszy niż kwiecień

Zapowiedzi ekspertów wskazują na to, że maj będzie znacznie cieplejszy niż kwiecień. Prawdziwy powiew lata ma się pojawić w połowie bieżącego miesiąca.

Póki co jednak trzeba być przygotowanym nawet na... przymrozki. Mogą się one przytrafiać w nocy, co najmniej do czwartku.

Zobacz także: Jednak są problemy z gazem? "Niekompetencja Morawieckiego"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić