Tomasz Repeta| 
aktualizacja 

Ewa Drzyzga zastąpiła Magdę Mołek w "Dzień dobry TVN". Internauci podzieleni

16

Odkąd Mołek poinformowała, że musi pożegnać się ze "śniadaniówką" ze względu na ciążę, w weekendowych wydaniach pojawiają się za nią zastępstwa. Często bardzo szeroko komentowane przez internautów. Tym razem na kanapie zasiadła Ewa Drzyzga i podzieliła internautów.

Dziennikarka usiadła obok Mellera na kanapie "DD TVN".
Dziennikarka usiadła obok Mellera na kanapie "DD TVN". (ONS.pl)

Drzyzgę większość kojarzy z kultowego już programu "Rozmowy w toku". Tym razem - ku zaskoczeniu wszystkich - zasiadła na kanapie "DD TVN".

O zastępstwie poinformowano na Facebooku. Internauci na bieżąco komentowali wrażenia po tym, jak zobaczyli Drzyzgę na ekranie. I choć mogłoby się zdawać, że zastępstwo wywoła jedynie pozytywne emocje, zdania są jednak podzielone.

Wiele komplementów które pojawiały się w kierunku dziennikarki, dotyczyły głównie profesjonalizmu. "Pani Ewa piękniejsza z każdym dniem. A do tego bardzo mądra osoba. Uwielbiam jej słuchać i oglądać programy, które prowadzi. To będzie dobry dzień", "Ewa swoją profesjonalnością przyćmiewa Marcina. Brakuje mi luzu w tej parze, bo to w końcu śniadaniówka, więc profesjonalizm i uśmiech (żart) powinny być podane w takich samych proporcjach", "Pani Ewa, właśnie ona powinna na stale zostać w śniadaniówce", "Wiedziałam, że tak będzie! Power Pani Ewy lepiej otwiera oczy niż poranna kawa” – pisali ci, którym zastępstwo przypadło do gustu.

Znalazło się jednak kilka słów krytyki. "Drzyzga jest dobra do programów solo. W ogóle nie potrafi współprowadzić programu z partnerem. Ze śniadaniówki próbuje zrobić "Rozmowy w toku" tym podniosłym, balansującym na granicy dramatyzmu głosem i swoimi dłużącymi się monologami. Nie dziwię się, że Marcin Meller nie ma humoru" – czytamy pod postem.

Magda Mołek prowadząc "Dzień dobry TVN" zyskała ogromną sympatię widzów. Tym bardziej też ciężko zadowolić wszystkich fanów dziennikarki.

A jak według was wypadła Ewa Drzyzga w weekendowym wydaniu "śniadaniówki"?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić