aktualizacja 

"Rozwodzimy się". Byli w związku przez 19 lat

13

Nic nie wskazywało na to, by miało dojść do rozstania piłkarza reprezentacji Szwecji Emila Forsberga z żoną. Tymczasem jego ukochana Shanga opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym przekazała, że ich małżeństwo dobiegło końca i niebawem dojdzie do rozwodu z winy zawodnika amerykańskiego New York Red Bulls.

"Rozwodzimy się". Byli w związku przez 19 lat
Na zdjęciu: Shanga Forsberg (fot. Instagram)

Profesjonalną karierę piłkarską Emil Forsberg rozpoczął w szwedzkim klubie GIF Sundsvall, a następnie przeniósł się do Malmoe FF. Z kolei w 2015 roku podjął decyzję o opuszczeniu Szwecji.

Wówczas przeniósł się do Niemiec, podpisując kontrakt z RB Lipsk. Zawodnik stał się legendą tego klubu, w którym spędził łącznie osiem lat. Dopiero 1 stycznia odszedł do amerykańskiego New York Red Bulls.

Przez cały czas Forsberg mógł liczyć na wsparcie swojej partnerki Shangi. Para związała się ze sobą w nastoletnich czasach i w 2016 roku stanęła przed ślubnym kobiercem. Dwa lata później na świat przyszło ich pierwsze dziecko, a konkretnie córka Florence. Z kolei w czerwcu 2023 urodziła się Sienna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sprytna zagrywka Michała Probierza? "Broni tylko wynik"
- Szanujemy się i myślimy o sobie nawzajem. Zawsze stawiamy siebie na pierwszym miejscu. Bądźcie dla siebie mili, szczerzy i otwarci. Potem jest długa droga. Nam to wystarczyło na 19 lat i wystarczy na całe życie. Shanga była ze mną przez cały czas. Poznałem ją, gdy miałem 12-13 lat. Widziała wszystkie wzloty i upadki, widziała, co to znaczy być piłkarzem i że nie zawsze jest to łatwe. Ona jest w równym stopniu Emilem Forsbergiem, jak ja jestem Emilem Forsbergiem - mówił w grudniu 2023 roku piłkarz w rozmowie z "Aftonbladet".

Tymczasem ich wspólna sielanka wkrótce ma dobiec końca. Żona zawodnika New York Red Bulls na swoim oficjalnym koncie na Instagramie opublikowała oświadczenie, w którym poinformowała o rozwodzie. Powodem takiej decyzji miały być właśnie przenosi Forsberga do Stanów Zjednoczonych.

"Rozwodzimy się. Słowa, o których myślałam, że nigdy ich nie wypowiem, po dwójce dzieci i 19 latach spędzonych razem, a które wciąż wydają mi się nierealne. Kochałam cię ponad wszystko i zawsze cię wspierałam. Ale nawet miłość ma swoje granice. Największą miłością są moje dzieci i chcę, aby znały swoją wartość, tak jak ja znam swoją. Bycie branym za pewnik i zaniedbywanym to nie miłość. Nowy początek w Nowym Jorku był oczywiście nowym początkiem dla ciebie i twojego życia. Po prostu nasze dzieci i ja nie wiedzieliśmy o tym wcześniej. Ale szybko stało się to boleśnie jasne" - brzmi część wpisu Shangi Forsberg.

Zdaniem żony piłkarza ten częściej rozmawiał z dziennikarzami niż z rodziną. Szwed miał nawet w ogóle nie komunikować się z nią i nie potrafił wyjaśnić powodów takiego zachowania.

W ostatnim czasie Forsberg otrzymał powołanie do kadry narodowej i po towarzyskim meczu z Albanią został zapytany o rozwód z żoną. Ten jednak odmówił komentarza na temat jego życia prywatnego.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić