Adamek wraca do ringu. "To jest robienie Tomkowi krzywdy"

50

Tomasz Adamek po raz kolejny wraca do ringu. W rozmowie z "Super Expressem" mocno i zdecydowanie o tej decyzji wypowiedział się promotor pięściarski, Andrzej Wasilewski.

Adamek wraca do ringu. "To jest robienie Tomkowi krzywdy"
Tomasz Adamek (ONS.pl)

Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w pięściarskiej karierze. Kilka dni temu były mistrz świata w magazynie "W Ringu", w Kanale Sportowym, podał termin powrotu między liny.

Powrót Adamka do boksu nastąpi w październiku. Nie będzie to jednak pożegnalna walka. "Góral" zdradził, że chciałby zawalczyć właśnie w październiku, a później jeszcze dwukrotnie w 2023 roku. I właśnie wtedy chciałby pożegnać się z kibicami.

Dla Adamka będzie to więc powrót po czterech latach przerwy od zawodowego boksu. Po raz ostatni stanął w ringu 6 października 2018 roku, kiedy przegrał przez nokaut z Jarrellem Millerem.

W rozmowie z dziennikarzem "Super Expressu" ostro o powrocie 45-latka między liny wypowiedział się promotor pięściarski, Andrzej Wasilewski.

Z jednej strony nie można odmówić Tomaszowi wielkiego szacunku po kilku jego wspaniałych pojedynkach. Z drugiej strony jest to absolutne rozmienianie się na drobne. Myślę, że jest to robienie Tomkowi krzywdy - przyznał Wasilewski.
Pamiętam, jak Mateusz Borek, który prawdopodobnie będzie to organizował, sam miał pretensje do Polsatu, że stacja znów wciąga Tomka na ring. A teraz wygląda na to, że sam zaprasza go do ringu - dodał.

Popularność boksu w ostatnich latach jest niewielka. Dziennikarze i eksperci podejrzewają, że powracający 45-letni Adamek wciąż będzie w stanie przyciągnąć kibiców do hali i przed telewizory. Wasilewski też uważa, że tak będzie, ale nie ze względów sportowych.

To trochę kategoria freak fightów. Zdobył popularność w dużym sporcie bokserskim, a teraz wraca do ringu, żeby do kotleta poobijać starszego pana. Moim zdaniem to niesmaczne, ale to jego decyzja - zakończył.
Zobacz także: Zrobił to w stylu Messiego! Gol, że palce lizać (wideo)
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić