o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
|

Bartoszowi Kurkowi puściły hamulce! Padło przekleństwo

9
Podziel się

Polacy niczym walec "przejechali się" po reprezentacji Finlandii i awansowali do ćwierćfinału ME siatkarzy. Bartosz Kurek bardziej niż meczem zachwycał się jednak atmosferą na trybunach. Był tak zadowolony, że nawet przeklnął.

Bartoszowi Kurkowi puściły hamulce! Padło przekleństwo
Bartosz Kurek atakuje (PAP, Adam Warżawa)
bELinmKt

Polscy siatkarze próbują zrehabilitować się po nieudanych igrzyskach olimpijskich w Tokio, gdzie w ćwierćfinale przegrali 2:3 z późniejszym mistrzem olimpijskim Francją. Na razie, na mistrzostwach Europy u siebie, idzie im to całkiem dobrze.

Biało-Czerwoni nie przegrali sześciu meczów z rzędu. W grupie pokonali m. in. obrońcę tytułu reprezentację Serbii 3:2. W sobotę zagrali z Finlandią o ćwierćfinał Euro i delikatnie pisząc, wybili rywalom siatkówkę z głowy.

bELinmKv

Skandynawowie nie mieli żadnych szans. Przegrali 0:3, w żadnym z setów nie zdobywając więcej niż 16 punktów. To był siatkarskim pogrom! Liderem Biało-Czerwonych w starciu z Finami był Bartosz Kurek. Atakujący robił na siatce co chciał i raz za razem wbijał w parkiet tzw. siatkarskie gwoździe.

Po meczu Kurek nie zachwycał się jednak grą, bardziej docenił atmosferę, jaka panowała na trybunach w hali w Gdańsku oraz podczas całego Euro. Po raz pierwszy od wybuchu pandemii mecze może bowiem oglądać komplet żywiołowo dopingującej publiczności.

- Każdemu brakowało czegoś takiego. Każdy kto był "zamknięty", czy wykonywał swoją pracę w trochę innych warunkach, to jest spragniony takiego poczucia normalności. A dzisiaj nie było normalnie, było zajebi***e - tak Bartosz Kurek odpowiedział na pytanie o atmosferę na trybunach. Wideo z jego wypowiedzią na swojej stronie internetowej zamieścił "Super Express".

bELinmKB
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: była tenisistka bawi się na całego! Luksusowe wakacje
bELinmKW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(9)
gonzo
miesiąc temu
w Rosji nie gra Michajłow ich najlepszy zawodnik.mają problemy.powinniśmy ich pokonać bez problemu
123
miesiąc temu
A to ci dopiero sensacja. Zrobił to publicznie? No nie samowite wręcz! No jak tak można, gdy wszyscy tak ładnie się wyrażają.
Hwdp
miesiąc temu
Każdy porządny człowiek czasem przeklnie. Jeśli nie to coś z nim nie tak.
bELinmKX
babcia
miesiąc temu
Polska wygra 3;2
babcia
miesiąc temu
3;2 dla Polki
QAcsx
miesiąc temu
niestety z Rosją 1:3
małgorzata
miesiąc temu
jakie przekleństwo??posłuchajcie jak bluzgają klienci w marketach, co dzisiaj kogos obchodzi inny człowiek, nawet dziecitego słuczają...
Jasne
miesiąc temu
Nie pochwalam publicznego bluzgania. Dobrze gra w siatkówkę ale nie powinien tak się zachowywać, bo nie daje dobrego przykładu.
Kozietulski
miesiąc temu
Brawo Bartek!!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić