LAK| 

"Bawi się z dziennikarzami". Borek komentuje działania Kuleszy

99

Cezary Kulesza w najnowszej rozmowie z "Przeglądem Sportowym Onet" wskazał kilka nieoczywistych nazwisk, które wcześniej nie były nawet brane pod uwagę w medialnych spekulacjach. Do tego wywiadu odniósł się Mateusz Borek, znany komentator sportowy.

"Bawi się z dziennikarzami". Borek komentuje działania Kuleszy
Mateusz Borek (GETTY, NurPhoto)

Nadal nie wiadomo, kto obejmie reprezentację Polski i na stanowisku selekcjonera zastąpi Czesława Michniewicza. Co prawda 52-latek zrealizował wszystkie postawione przed nim cele, ale na drużynę spadła lawina krytyki za fatalny, defensywny styl gry i podział zapowiadanej nagrody finansowej od premiera Mateusza Morawieckiego.

Kulesza miał tego dość i podziękował Michniewiczowi za współpracę, rozglądając się na rynku za nowym trenerem. Podczas Gali Mistrzów Sportu udzielił kilku wywiadów, w których mocno zaskoczył. Padał nazwiska kandydatów, które wcześniej nie były nawet brane pod uwagę w medialnych spekulacjach.

Trener Papszun po pierwsze ma ważny kontrakt z Rakowem Częstochowa. Mówię o trenerach wolnych, jest Jacek Magiera, Ireneusz Mamrot, Maciej Bartoszek, Piotr Stokowiec. Jeśli chodzi o trenerów związanych kontraktami, jest to bardziej skomplikowane, każdy ma swoje zapisy w umowach, które musimy respektować - zaznaczył.

Borek mocno komentuje wywiad Kuleszy

Do tego wywiadu odniósł się Mateusz Borek podczas programu "Moc Futbolu" na Kanale Sportowym. Nie zabrakło mocnych sformułowań.

- Myślę, że Czarek Kulesza was po prostu ogrywa jak dzieciaków i bawi się w kotka i myszkę z dziennikarzami, kibicami. Kompletnie innych ludzi ma w głowie, z zupełnie kim innym rozmawia. Podobnie jak jego najbliżsi współpracownicy - podkreślił Borek.

Bardzo możliwe, że Kulesza wybierze zagranicznego selekcjonera. Niedawno "Super Express" pisał o tym, że prezes PZPN ma dużo gotówki do wydania na nowego trenera.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić