VDB| 

Boks to brutalny sport. Pięściarka pokazała twarz po walce

18

Fani boksu po raz kolejny przekonali się o tym jak niebezpieczny jest to sport. Niemka Cheyenne Hanson jest jedną z najlepszych zawodniczek u naszych zachodnich sąsiadów, jednak swojego ostatniego pojedynku nie zapamięta najlepiej. Wygarną przypłaciła strasznie wyglądającą kontuzją. Wszystkim się podzieliła w mediach społecznościowych.

Boks to brutalny sport. Pięściarka pokazała twarz po walce
Cheyenne Hanson (Instagram.com)

Boks, podobnie jak inne sporty walki, uchodzi za bardzo niebezpieczny sport. Jak się okazuje, takie opinie nie są głoszone bez przyczyny. Najlepszym tego dowodem jest ostatnia walka w boksie kobiet za naszą zachodnią granicą.

Niemka Cheyenne Hanson zmierzyła się z Ukrainką Aliną Zajcewą. Ten pojedynek był bardzo nieczysty ze strony zawodniczki ze wschodu, która systematycznie uderzała reprezentantkę Niemiec głową. Robiła to do tego stopnia, iż sędzia zawodów przerwał pojedynek z powodu wręcz niewyobrażalnej opuchlizny nad okiem Hanson.

Po decyzji technicznej zdecydowanie wygrała Niemka. Jednakże z pewnością zapamięta ten pojedynek na długo. Wszystko za sprawą opuchlizny, która wyglądała wręcz strasznie i co gorsza, mogła ona spowodować, m.in. uraz oka.

Po tym starciu o Cheyenne Hanson dowiedział się cały sportowy świat. Wszystko za sprawą jej wpisów na Instagramie, na którym to zdecydowała się zamieszczać zdjęcia porównujące jej wygląd zaraz po walce oraz tuż przed nią.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Po tej wygranej Cheyenne Hanson zdobyła międzynarodowe mistrzostwo Niemiec w wadze super piórkowej. Natomiast jej bilans walk zawodowych to 8 zwycięstw (6 przez KO) oraz 1 porażka.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: "Dajcie już to słońce". Polska zawodniczka MMA tęskni za wakacjami
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić