VDB| 

Nie potrafią żyć bez sportu. Małysz pokazał ekipie skoczków swoją pasję

7

W niedzielę zakończył się sezon skoków narciarskich i wydawało się, że cała ekipa polskich skoczków podda się błogiemu lenistwu. Nic bardziej mylnego. Już w poniedziałek Adam Małysz zabrał trenerów i lekarza kadry na wspólny trening swojej nowej pasji - skiturów.

Nie potrafią żyć bez sportu. Małysz pokazał ekipie skoczków swoją pasję
Adam Małysz (Instagram.com)

Adam Małysz na co dzień sprawuje funkcje dyrektora ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w PZN. To powoduje, że niemal każdego dnia ma styczność z polską kadrą skoczków. Wydawałoby się więc, że przerwa pomiędzy sezonami to dobry moment, aby wszyscy od siebie odpoczęli.

Jednak nic bardziej mylnego. Okazuje się, że relacje Małysza z polską kadrą są wzorowe i spędzają razem czas nawet po sezonie. Zaledwie dzień po ostatnich zawodach legenda polskich skoków zabrała trenerów kadry ich lekarza na wspólny trening skiturów, czyli jego najnowszej pasji.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jak widać po zdjęciach zamieszczonych w mediach społecznościowych, wszystkim dopisywały dobre humory. To są bardzo dobre prognostyki przed przygotowaniami skoczków do nowego sezonu. Te natomiast mają ruszyć bardzo szybko, jeszcze w niedzielę na antenie Eurosportu trener Michał Doleżał poinformował, że treningi rozpoczną się już... w najbliższy czwartek.

To wyraźnie pokazuje, że ekipa polskich skoczków nie potrafi żyć bez sportu. Czego się jednak można było spodziewać, jeżeli nawet trenerzy polskiej kadry nie potrafią wytrzymać bez nart nawet jednego dnia. Miejmy nadzieję, że ta ciężka praca przyniesie wymierne efekty, bowiem przyszły sezon będzie bardzo ważny. Wszystko za sprawą zimowych igrzysk olimpijskich.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Floyd Mayweather Jr ćwiczy, a pieniądze lecą z nieba
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić