Bulwersujące zachowanie reprezentanta. Sprawą zajęła się policja

0

42-krotny reprezentant Anglii w piłce nożnej John Stones ma problemy z prawem. Jego była partnerka ujawiła, czego dopuścił się piłkarz wobec niej. Mimo to, selekcjoner Gareth Southgate nie stracił zaufania do swojego podopiecznego.

Bulwersujące zachowanie reprezentanta. Sprawą zajęła się policja
John Stones zadarł z prawem (PA Images via Getty Images, Martin Rickett - PA Images)

Reprezentacja Anglii uznawana jest za jedną z najsilniejszych na świecie. Mimo to "Synom Albionu" udało się do tej pory wygrać tylko jeden duży turniej - w 1966 roku zostali mistrzami świata.

Przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy nastroje w zespole są bojowe. Nie wszyscy mogą jednak skupić się wyłącznie na piłce nożnej. W konflikt z prawem popadł John Stones, jeden z powołanych na turniej zawodników.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Piłkarz zadarł z prawem. Sprawą zajęła się policja

Do zdarzenia doszło w ubiegłym roku. Była partnerka piłkarza, Millie Savage, zgłosiła się na policję. Stones... miał ją podglądać za pomocą kamery internetowej. Dostarczyła także stróżom prawa treści sms-ów, jakie otrzymywała od piłkarza.

"The Sun" przekazało, że Stones bardzo szczegółowo opisywał byłej partnerce to, co widzi. Wcześniej wyprowadził się z domu, zostawiając partnerkę i ich córkę.

"Super Express" przekazał, że sprawa miała trafić do sądu. Tak się jednak ostatecznie nie stało. Piłkarz nie stracił ponadto zaufania selekcjonera Garetha Southgate'a i wystąpi na nadchodzącym Euro.

Zobacz także: Uduszony mistrz, twarda szczęka Trybsona. Zobacz najlepsze akcje na FEN 34
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić