LAK| 

Była gwiazda UFC mocno uderzyła. "Na Instagramie zarabiam więcej"

18

Te słowa mogą mocno zaboleć szefów UFC. Paige VanZant nie w ostatnim wywiadzie nie kryła się z tym, że jej rozstanie z najpopularniejszą federacją MMA było bardzo burzliwe. Przyznała też, że teraz zarabia dużo większe pieniądze. A wcale nie toczy żadnych walk.

Była gwiazda UFC mocno uderzyła. "Na Instagramie zarabiam więcej"
Paige VanZant (Instagram)

Paige VanZant przez lata należała do czołowych zawodniczek sportów walki. Stoczyła 12 pojedynków w MMA, z których aż osiem wygrała. Nigdy nie była kandydatką do mistrzowskiego pasa, ale podbiła serca milionów kibiców. Wszystko za sprawą swoich odważnych zdjęć, które regularnie publikuje w mediach społecznościowych.

O tym najlepiej świadczy liczba obserwujących jej konto na Instagramie. To ponad 3,2 mln osób!

VanZant ma także konto na OnlyFans, portalu dla dorosłych. Po wykupieniu dostępu można oglądać jej odważne zdjęcia

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"

W najnowszym wywiadzie, którego fragmenty publikuje "The Sun", VanZant przyznała, że obecnie więcej zarabia na publikowaniu zdjęć niż gdy toczyła walki w UFC. Jednocześnie wbiła mocną szpilkę w szefów największej federacji MMA na świecie.

Mocne słowa gwiazdy

Przypomnijmy, że zawodniczka zerwała rozmowy kontraktowe po tym, jak władze organizacji nie zgodziły się na wyrównanie płac mężczyzn i kobiet w 2020.

28-letnia VanZant uderzyła w organizatorów UFC za brak równej płacy między mężczyznami i kobietami.

Kiedy ostatnim razem negocjowałam kontrakt, mówiono mi: nie mogę zapłacić ci więcej niż mistrzyni. Ja mówiłam: dobra, ale dlaczego porównujecie mnie tylko do kobiet? Wszystkie powinniśmy zarabiać więcej. Chcę znacznej podwyżki płac - czytamy w wywiadzie.

Amerykanka przegrała ostatnią walkę swojego kontraktu z Amandą Ribas, kończąc z rekordem UFC 8-5 przed podpisaniem kontraktu z Bare Knuckle Fighting Championship

Teraz zarabiam znacznie więcej, siedząc w domu, publikując zdjęcia na Instagramie, niż walcząc - powiedziała wprost Paige VanZant.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić