Córka Adama Małysza pokazała wyjątkowe zdjęcie. "To jakaś bajka"

46

Córka Adama Małysza, Karolina, ponad rok temu ruszyła z projektem, w którym realizuje swoją wielką pasję. W jego ramach pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem.

Córka Adama Małysza pokazała wyjątkowe zdjęcie. "To jakaś bajka"
Karolina Małysz pokazała wyjątkowe zdjęcie (Instagram.com)

Karolina Małysz-Czyż i jej mąż, Kamil, kochają podróże i realizują się na tej płaszczyźnie. Ponad rok temu postanowili stworzyć wspólny profil w mediach społecznościowych, na którym publikują zdjęcia ze swoich wyjazdów, a także dzielą się swoimi spostrzeżeniami. Pierwszy post na Instagramie zamieścili nieco ponad rok temu i przez ostatnie dwanaście miesięcy regularnie dzielili się kolejnymi relacjami z podróży.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Niecodzienne ogłoszenie szczęśliwej nowiny

W ostatnim czasie na wspólnym profilu podróżniczym pary pojawiają się wyjątkowe zdjęcia z Tajlandii. W czwartek na Instagram trafiło zdjęcie, na którym widzimy Karolinę na tle spektakularnego zachodu słońca.

Zachody słońca w Tajlandii to jakaś bajka - napisała córka Adama Małysza.

Kilka dni wcześniej pokazała, że wraz z Kamilem odwiedzili Cheow Lan Lake. To sztuczne jezioro, które - jak napisała Karolina - jest jednym z najpiękniejszych miejsc w całej Tajlandii.

Zachwyca kolorami i widokiem wielkich ostańców wapiennych, porośniętych gęstą dżunglą - czytamy na profilu.

Karolina Małysz- Czyż jest córką jednego z najpopularniejszych sportowców w historii kraju, a więc część sławy i zainteresowania spadła także na nią. Na Instagramie obserwuje ją ponad 29 tysięcy użytkowników.

Zdjęcia ze ślubu i wesela szybko obiegły media, a także serwisy społecznościowe. W lipcu 2022 roku Karolina Małysz-Czyż pochwaliła się z kolei zdobyciem tytułu magistra na kierunku "Media społecznościowe w zarządzaniu", na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Zobacz wspomniane wpisy zamieszczone na podróżniczym profilu Karoliny i Kamila:

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić