Dobrze widziałeś. Serial bił rekordy i nagle pojawił się on

3

Dla dużej części widzów serialu "Dom z Papieru" ten widok był zaskoczeniem. Na ekranie pojawił się Neymar, którego występ w popularnej produkcji wiązał się z pewnymi perypetiami.

Dobrze widziałeś. Serial bił rekordy i nagle pojawił się on
Neymar w serialu "Dom z Papieru" (Netflix, Netflix)

Neymar zdobył rozpoznawalność dzięki popisom na boiskach piłkarskich, a aktorski epizod był ciekawym dodatkiem wzmacniającym popularność.

Lider reprezentacji Brazylii zagrał w hiszpańskim serialu sensacyjno-kryminalnym "Dom z Papieru", który był jedną z najpopularniejszych produkcji spod szyldu Netflixa na przełomie poprzedniej i obecnej dekady. Neymar wcielił się w rolę mnicha w trzeciej z pięciu serii.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Piłkarza można było zobaczyć w szóstym oraz dziewiątym odcinku, a sceny z jego udziałem zostały nagrane na początku 2019 roku. Występ Neymara w serialu wiązał się z perypetiami. Sceny z jego udziałem zostały na początku nagrane i zmontowane, następnie usunięte, a ostatecznie przywrócone do odcinków i wyemitowane.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

To dlatego, że Neymar został oskarżony o gwałt, a promowanie piłkarza, gdyby zarzuty potwierdziły się, byłoby sprzeczne z polityką Netflixa. Sprawa została umorzona z powodu braku dowodów, więc nie było już przeciwskazań do wyemitowania nagranych scen.

Neymar przystał na propozycję pojawienia się w serialu, ponieważ jest jego fanem. Nie tylko on. Trzecia seria, w której wystąpił Brazylijczyk, biła rekordy popularności. W ciągu siedmiu dni od premiery serię obejrzały 34 miliony widzów na całym świecie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Kiedy Neymar zagrał w produkcji Netflixa, był jeszcze piłkarzem francuskiego Paris Saint-Germain, a media spekulowały o jego powrocie do FC Barcelony. Ten transfer nigdy nie nastąpił, a Brazylijczyk spędził jeszcze kilka lat w stolicy Francji. Tego lata, być może bezpowrotnie, wypisał się z europejskiego futbolu i przeniósł do Arabii Saudyjskiej.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić