LAK| 

Don Kasjo zawalczy z Błachowiczem? Celebryta zaskoczył wypowiedzią

2

Don Kasjo znany jest z ostrych wypowiedzi, które później są szeroko komentowane w internecie. Tym razem celebryta zabrał głos w sprawie ewentualnej walki z Janem Błachowiczem. Czy coś z tego będzie?

Don Kasjo zawalczy z Błachowiczem? Celebryta zaskoczył wypowiedzią
Kasjusz "Don Kasjo" Życiński (YouTube, FAME MMA)

Don Kasjo jest znany z ciętego języka. Nie boi się odważnych sformułowań i umie zaszokować swoich fanów. W przeszłości mówił, że jest gotowy do walki z Conorem McGregorem, a później dorzucił, iż miałby duże szanse w walce bokserskiej z... Mamedem Chalidowem.

Warto odnotować, że jego ostatnia walka z Marcinem Najmanem zakończyła się dyskwalifikacją tego drugiego i ogromną awanturą. Pojedynek miał się toczyć na zasadach bokserskich. Niedługo po rozpoczęciu Najman zdecydował się na obalenie rywala. Potem... kopnął przeciwnika, a więc zastosował techniki z MMA. W tym momencie walka została zakończona.

Będzie walka z Błachowiczem?

W tym tygodniu na kanale Fame MMA odbyło się spotkanie z Kasjuszem Życińskim, który odpowiadał na pytania fanów. Jeden z internautów zagaił go o... walkę z Janem Błachowiczem, mistrzem świata w UFC.


Uczestnik "Ekipy z Warszawy" zaskoczył wszystkich wypowiedzią. Wydawało się, że w sposób buńczuczny wyrazi swoją gotowość. Tymczasem z dużą pokorą stwierdził, że ma ogromny szacunek do Błachowicza.

Nie zamierzam zaczepiać Jana Błachowicza, bo ja nie jestem gościem, który zaczepia. Naszemu jedynemu mistrzowi bardzo kibicuję. Cieszy mnie jego postawa. Jan Błachowicz taki jest pokorny, spokojny. I w taki sposób można odnieść sukces? Można! Nie warto kogoś udawać, bo ja nie udaje - taki jestem. Arogancki czy jaki, jak wy to odbieracie, bo ja ogólnie mam 101 twarzy - mówił Don Kasjo, którego wypowiedzi cytuje serwis "mma.pl".

Warto dodać, że w walce wieczoru FAME MMA 10 dojdzie do pojedynku Kasjusza Życińskiego z Normanem Parkiem. Gala Fame MMA 10 odbędzie się już 15 maja. Transmisja dostępna będzie wyłącznie w systemie pay-per-view. Organizatorzy zapewnili, że dołożą wszelkich starań, aby nie doszło do problemów z transmisją, jak to miało miejsce podczas ostatniej imprezy.

Zobacz także: Marlena Kowalewska: Jestem z nas bardzo dumna
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić