o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
|

Don Vasyl chce walczyć u Najmana z politykiem! Kuriozalny plan na samą walkę

7
Podziel się

- Kiedyś przez przypadek poparłem jego konkurenta w wyborach - mówi dla "Gazety Pomorskiej" Don Vasyl. I to właśnie z tym politykiem Kazimierz Doliński chciałby wejść do oktagonu na gali MMA VIP 3. Sama walka, gdyby spełnił się plan Don Vasyla, nie potrwałaby jednak długo.

Don Vasyl chce walczyć u Najmana z politykiem! Kuriozalny plan na samą walkę
(YouTube)
bEDGUizp

Marcin Najman potrafi podgrzać atmosferę. Od kilku dni w środowisku MMA nie mówi się o niczym innym jak tylko o debiucie Don Vasyla w oktagonie. 71-latek ma powalczyć na gali MMA VIP 3, organizowanej przez Marcina Najmana.

Wydaje się, że te zapowiedzi są tylko żartem, który ma podkręcić zainteresowanie wokół trzeciej edycji gali. Sam Don Vasyl przekonuje jednak, że zamierza wejść w październiku do klatki. Swoje plany potwierdził w wywiadzie dla "Gazety Pomorskiej".

bEDGUizr
Nie ma mowy o pomyłce! Zgłosił się do mnie Marcin Najman, że mam wystąpić na gali MMA. Nie jestem jeszcze taki stary i schorowany, żeby odmawiać. Nie musiał, bo znamy się z Najmanem jak łyse konie. On dobrze zna moje możliwości. Więc dogadaliśmy się, podpisałem z nim kontrakt - podkreślił Don Vasyl.

Według pierwszych informacji rywalem Kazimierza Dolińskiego miał być Jacek Murański. Okazuje się jednak, że nie jest to jedyny kandydat. Sam Don Vasyl chciałby zmierzyć się w oktagonie... z burmistrzem Ciechocinka, Leszkiem Dzierżewiczem. Dlaczego? Oddajmy mu głos.

Kiedyś przez przypadek poparłem jego konkurenta w wyborach. Nie miałem pojęcia, że burmistrz Dzierżewicz te wybory wygra, gdybym wiedział, to bym czegoś takiego nie zrobił. I pana Dzierżewicza bardzo to dotknęło, choć kilka razy go przepraszałem - zdradził Don Vasyl, mieszkaniec Ciechocinka, dla "Gazety Pomorskiej".
bEDGUizx

Ci, którzy nastawiliby się na długi i zacięty pojedynek Don Vasyla z burmistrzem Ciechocinka, mogliby się srogo rozczarować. Kazimierzy Doliński ma bowiem kuriozalny plan na samą walkę. Najpierw chciałby wyzwać burmistrza na pojedynek, a już w klatce... poddać go walkowerem.

Zobacz także: Szokująca decyzja na Euro 2020. „Kibice zostali wykluczeni"
bEDGUizS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
Szybki
3 miesiące temu
Szalom Najman. Promocji i nic nie robić ciąg dalszy.
Anarchista 1
3 miesiące temu
Trzymam kciuki za don Vasylem. Zdrówka
Tytus
3 miesiące temu
Jeżeli dojdzie to tej pożal się Boże walki, to chyba pierwszy raz uczciwie zarobi pieniądze.
bEDGUizT
Apatryda
3 miesiące temu
O! i plan Don Vasyla mi się podoba! Powinni z Najmanem podpiąć jeden wóz z taboru do koni i jako objezdna trupa cyrkowa dawać spektakle po remizach we wsiach! Odpowiedni ludzie do przaśnej rozrywki ;-)
ER ANTYKLER
3 miesiące temu
ZŁOTY FOTEL JUŻ JEST. CIEKAWE, CZY BĘDZIE TEŻ MIAŁ ZŁOTĄ TRUMNĘ.
suzi
3 miesiące temu
poziom rozrywki w Polsce dobił do dna... ale niestety to nie koniec i dalej wbija się w muł...
Gość
3 miesiące temu
Niech walczy z dywanem
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić