LAK| 

Dramat znanego sportowca. Nawet lekarze są zaskoczeni

1

Lonzo Ball, który był rewelacją Chicago Bulls w zeszłym sezonie, nie może biegać ani skakać na kontuzjowanym kolanie, boli go wchodzenie po schodach. Media w Stanach Zjednoczonych donoszą, że nawet lekarze są trochę zaskoczeni.

Dramat znanego sportowca. Nawet lekarze są zaskoczeni
Lonzo Ball (Instagram)

Lonzo Ball był rewelacją z Chicago Bulls w zeszłym sezonie. Odegrał kluczową rolę w drużynie, która zanotowała świetny start, udowadniając, że jest silnym graczem defensywnym i zręcznym podającym. Potem doznał poważnego urazu kolana.

Była nadzieja, że ​​Ball zostanie w pełni wyleczony i gotowy do prowadzenia zespołu Bulls przed rozpoczęciem sezonu NBA 2022/2023, ale jego kolano pozostaje poważnym problemem.

Lekarze są zaskoczeni

Ball, który w środę będzie miał drugą operację kolana, powiedział, że obecnie nie jest w stanie biegać ani skakać na kolanie i nadal odczuwa ból podczas wchodzenia po schodach. Powiedział, że lekarze są "trochę zaskoczeni", że nadal zmaga się z tak dużym bólem kolana.

Ball wyjaśnił, że jego kolano poprawiło się, ale nigdy nie osiągnął punktu, w którym mógł zrobić rzeczy niezbędne, aby wrócić na boisko do koszykówki.

Dosłownie, naprawdę nie mogę biegać. Nie mogę biegać ani skakać. Istnieje zakres od 30 do 60 stopni, gdy moje kolano jest zgięte, więc nie mam siły. Dopóki nie będę mógł robić tych rzeczy, nie mogę grać - powiedział Ball.
Zrobiłem rehabilitację, było coraz lepiej, ale nie doszedłem do punktu, w którym mogłem wyjść i biegać z pełną prędkością lub skakać. Więc operacja jest następnym krokiem - zaznaczył.

Ball dodał, że chce wrócić do drużyny. To druga operacja kolana Balla w ostatnim roku kalendarzowym, a... już trzecia operacja od czasu dołączenia do NBA.

Jego stan zdrowia - po operacji kolana - będzie oceniany za 4-6 tygodnie. Jeśli uda mu się wrócić w oczekiwanym terminie, Ball może nadal odgrywać ważną rolę dla Bulls podczas sezonu NBA 2022/2023.

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić