VDB| 

Efektowny debiut męża Karoliny Pisarek we freak fightach!

4

Mogłoby się wydawać, że multimilioner i mąż znanej modelki - Karoliny Pisarek - nie może mieć zbyt wielu argumentów w klatce. Nic bardziej mylnego. Roger Salla pokazał, że w MMA czuje się doskonale i efektownie zadebiutował na High League 6.

Efektowny debiut męża Karoliny Pisarek we freak fightach!
Roger Salla wygrywa z Mateuszem Gąsiewskim (YouTube)

To jedno z największych zaskoczeń na karcie walk High League 6. Występu męża popularnej modelki - Karoliny Pisarek - nikt się nie spodziewał. Jednak okazuje się, że multimilioner Roger Salla od dawna trenował sporty walki i chciał się sprawdzić na profesjonalnej gali. Okazało się, że zna on jednego z włodarzy - Malika Monatanę - i w ten sposób trafił na sobotnią galę.

Multimilioner sprawdził się na tle aktora

Na konferencjach zapowiadających High League 6, Roger Salla zdradzał, że giełda nazwisk rywali na jego debiut była całkiem duża. Ostatecznie wybór padł na Mateusza "Haribo" Gąsiewskiego. Aktor - znany z tego, że jest bratem popularnej Wiktorii Gąsiewskiej - miał okazję już walczyć na gali freak fightowej. Jednak nie wspomina tego najlepiej, ponieważ łatwo poległ w starciu z Amadeuszem Roślikiem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nowy mistrz KSW zabrał mikrofon dziennikarzowi. Ależ to była radość Roberta Ruchały!

Na wydarzeniach promocyjnych High League 6 można było zauważyć, że obaj podchodzą do tego starcia typowo sportowo. Pomiędzy nimi nie było złej krwi. Nawet więcej, dało się zauważyć szacunek po obu stronach. Klatka jednak wszystko zweryfikowała.

Efektowny początek kariery

Pierwsza runda zaczęła się od wielu prób kopnięć z obu stron. Roger Salla miał taktykę niskich kopnięć, natomiast "Haribo" raz po raz próbował wyższych kopnięć. Wraz z biegiem pierwszego starcia mąż Karoliny Pisarek zaczął zyskiwać przewagę. Przede wszystkim był zdecydowanie bardziej ułożony taktycznie od rywala.

Taka taktyka przyniosła efekt. Na 30 sekund przed końcem Roger Salla trafił Gąsiewskiego kontrą prawym sierpowym. "Haribo" upadł na matę, a multimilioner momentalnie do niego dopadł i zasypał go gradem ciosów. Sędzia nie miał innego wyboru niż przerwać walkę.

To starcie otworzyło galę High League 6. W innych walkach nie zabraknie znanych nazwisk, m.in. Marcin Najman, Denis Załęcki czy Lexy Chaplin. W walce wieczoru zmierzą się natomiast Jarosław Jarząbkowski i Marcin Dubiel.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić