VJA| 
aktualizacja 

Emocje sięgają zenitu. Zobacz widowiskowy trening Marcina Najmana

7

Na tę walkę ostrzą sobie zęby wszyscy kibice MMA w Polsce. Marcin Najman przed walką z "Don Kasjem" jest w świetnej formie. Kibice w mediach społecznościowych są pod wielkim wrażeniem 41-latka.

Emocje sięgają zenitu. Zobacz widowiskowy trening Marcina Najmana
Emocje sięgają zenitu. Widowiskowy trening Marcina Najmana (Instagram, Instagram)

Marcin "El Testosteron" Najman swoją kolejną walkę stoczy 21 listopada na gali Fame MMA 8, podczas której zmierzy się z Kasjuszem "Don Kasjem" Życińskim. Wiele wskazuje na to, że będzie to jego pożegnalna walka w sportowej karierze.

Najman jest bardzo aktywny w życiu politycznym, często zabiera głos w publicznej telewizji. Jego poglądy są bardzo kontrowersyjnie i wielokrotnie był za nie krytykowany przez internautów.

Popularny sportowiec nie zapomina jednak o najważniejszym, czyli ciężkim treningu przed walką. Ta zbliża się wielkimi krokami.

"Ostatnia tarcza przed walką na Fame MMA 8" - napisał Marcin Najman obok filmiku, na którym wykonuje kilkanaście uderzeń. Przy okazji były pięściarz podziękował za przygotowania do walki swoim trenerom.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Konflikt z Don Kasjo

Relacje Najmana z jego najbliższym przeciwnikiem dalekie są od ideału. Obaj w mediach społecznościowych nie szczędzili sobie uszczypliwości.

W południe góry, a wieczorem siła. Ja stoczę ostatnią walkę. Żadnej presji. Przygotowuje się najlepiej jak potrafię. Dziś słyszałem iż Don Kasjo ma zapaść się pod ziemię i wyjechać z kraju jak przegra" - napisał prowokacyjnie Najman.
Zobacz także: Wzrost inflacji. Kościński: to wyższe wpływy, ale się z tego nie cieszę
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić