o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
HNM
|

Pierwszy raz w FAME MMA! Wywiad przerwano, w ruch poszły szklanki

22
Podziel się

Dymy na FAME MMA 10 to nie rzadkość. Mało kto spodziewał się jednak, że jako pierwszy nerwowo nie wytrzyma zawodowy, były zawodnik UFC. Nagle chwycił za szklankę i wylał wodę na Don Kasjo, który po chwili odpłacił mu tym samym. Po chwili obaj rzucili się na siebie.

Pierwszy raz w FAME MMA! Wywiad przerwano, w ruch poszły szklanki
Parke nagle chwycił za szklankę i oblał wodą Don Kasjo! Rozdzielili ich ochroniarze. (YouTube, FAME MMA)
bEheuzvp

Podczas spotkania kolejnej odsłony F2F, gdzie przyszli zawodnicy mogą spojrzeć sobie w oczy i wymienić kilka zdań przed tym, jak stoczą pojedynek, doszło do okropnych "dymów", jak nazywają to sami włodarze FAME MMA. Po około godzinie spotkania nagle zawodnicy FAME MMA 10 rzucili się na siebie. Napięcie emocjonalne rosło i rosło, aż w końcu w 50 minucie pękło.

Większość osób spodziewała się, że to Don Kasjo nie wytrzyma napięcia. Tymczasem to profesjonalista i wojownik, były zawodnik UFC, rzucił się na swojego rywala.

Chwycił za szklankę, a potem nagle oblał Don Kasjo wodą. Ten zrobił to samo. Następnie ruszyli na siebie, jednak ich bójkę powstrzymała ochrona, która sprawnie rozdzieliła obu panów.

bEheuzvr

Gdyby nie ochroniarze, zdecydowanie ich spotkanie skończyłoby się tragicznie. Co jednak tak rozwścieczyło Normana Parke?

Z pewnością, jak wspomnieliśmy wcześniej, całe spotkanie przepełnione było osobistymi wycieczkami, pełnymi wulgaryzmów. Obaj panowie wyśmiewali swoje umiejętności sportowe, a także obrażali nawet swoje dziewczyny i kpili ze swoich orientacji.

Będziesz odklepywał jak Najman - śmiał się Don Kasjo.
bEheuzvx
Najman się przestraszył. Bał się ciebie, a ja się ciebie nie boję - odpowiedział mu Parke.

I kontynuował.

Potrzebujesz, abym spojrzał ci prosto w oczy? Potrzebujesz - i w tym momencie po studio rozlała się woda, a ochroniarze odprowadzili Don Kasjo z daleka od Normana Parke.
bEheuzvy

Na koniec obaj panowie wyzywali się z odległości, a następnie Boxdel, prowadzący, zapowiedział reklamy. Ciąg dalszy F2F znajduje się pod tym linkiem i wciąż trwa.

Zobacz także: FAME 10 F2F: Don Kasjo vs Parke (Face 2 Face)
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEheuzvS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(22)
Pies1977
miesiąc temu
Tylko woda nie szklanki....bez przesady....🤷‍♂️
gość
miesiąc temu
w analizie wydanej w 1966 roku, zwanej “Raportem z Żelaznej Góry”. Raport podaje sposoby, dzięki którym ludzie byliby zaabsorbowani nieistotnymi zajęciami dzięki, czemu nie mieli by czasu uczestniczyć w debacie politycznej lub oporze. Odpoczynek, banalne widowiska, pornografia, komedie sytuacyjne mogą pełnić istotną rolę, ale Krwawe Zabawy zostały ocenione jako najbardziej obiecujące ze wszystkich. Krwawe Zabawy to rywalizacje pomiędzy osobami lub drużynami na tyle brutalne, by widz pośrednio rozładował swoje frustracje. Krwawe Zabawy muszą przynajmniej wywoływać żarliwą drużynową lojalność u części fanów oraz muszą zapewnić ból i kontuzje u części graczy. Jeszcze lepiej, by miało miejsce przelewanie krewi i istniało prawdopodobieństwo śmierci.
BUDZIC SIE!
miesiąc temu
kolejne durne show z walka nie majace nic wspolnego... celebrytyzm :) ale niech idioci ogladaja, szpryce wezma, 500+ tez wpadnie... niech zyje socjal, a jutro kraj sie od nowa zbuduje!
bEheuzvT
adam
miesiąc temu
pompują ludzi żeby zarobić na PPV, debilizm w czystej postaci
wrestling
miesiąc temu
Teatrzyk..
wresling
miesiąc temu
Teatrzyk..
wrestling
miesiąc temu
Teatrzyk..
wresling
miesiąc temu
Teatrzyk ..
Homonculus
miesiąc temu
Poszły szklanki kiedy wpadają koleżanki, zaczynają się chulanki
Godylos5
miesiąc temu
"W ruch poszły szklanki"...Gdzieś to już widziałem
Ano
miesiąc temu
Konferencje fame MMA to teatrzyk. Ma być show i tyle. Sprzedaż musi być, nie kunszt.
Bolo yeung
miesiąc temu
Co za 💩 że też człowiek dożył takich czasów
Ada
miesiąc temu
Poczytajcie sobie Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii. Naprawdę warto!
bEheuzvL
Gosccccc
miesiąc temu
To ustawione a wy sie napalacie,mma ruznych formacji to szybki zarobek grubych rybek nie ogladam go...na
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić