SZŁ| 
aktualizacja 

Fame MMA 8. Najman grozi sądem. Jest odpowiedź Don Kasjo!

30

Kasjusz Życiński zasugerował, że Marcin Najman miał romans z jedną z uczestniczek gal Fame MMA. El Testosteron zapowiedział złożenie pozwu do sądu. Co na to "Don Kasjo"?

Fame MMA 8. Najman grozi sądem. Jest odpowiedź Don Kasjo!
Don Kasjo. Fot. Instagram

Teoretycznie nie będzie to walka wieczoru, ale polski Internet ten pojedynek rozgrzewa do granic możliwości. Wszyscy czekają już na sobotnie starcie Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim na gali Fame MMA 8, które odbędzie się na zasadach boksu.

Medialna wojna między oboma zainteresowanymi trwa już od jakiegoś czasu. Ostatnio oliwy do ognia dolał "Don Kasjo", który zasugerował, że Marcin Najman miał romans z jedną z uczestniczek gal Fame MMA. Chodzi o Monikę Godlewską.

"El Testosteron" szybko zareagował na te zarzuty. Nie pojawił się na konferencji twarzą w twarz przed Fame MMA 8. Zapowiedział również złożenie pozwu do sądu przeciwko - jego zdaniem - pomówieniom "Don Kasjo". Na te słowa Marcina Najmana zareagował Kasjusz Życiński w wywiadzie dla "Super Expressu".

- Niech składa ten pozew. Z tego co wiem przegrał już taki proces zarzucając dziennikarce "Super Expressu", że dobrze pisała o Przemku Salecie, bo miała z nim romans. I do tej pory nie zapłacił zasądzonej sumy - podkreślił.

W tym samym wywiadzie "Don Kasjo" jest przekonany, że wygra sobotnią walkę. Jego zdaniem, albo znokautuje Najmana, albo jego rywal sam się podda. Przypomnijmy, że gala Fame MMA 8 odbędzie się w sobotę 21 listopada i będzie transmitowana w systemie PPV od 19:30. Koszt wykupu dostępu do gali to 19,99 zł.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Tyson Fury trenował na worku i nagle... Powiało grozą!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić