Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
|

Gwiazda reprezentacji i piękna żona niedługo zostaną rodzicami. "Zaufaj czekaniu"

3
Podziel się:

Coraz bliżej do porodu w rodzinie Zielińskich. Rodzice są już gotowi na przyjście na świat ukochanego dziecka. Laura Zielińska pokazała, jak przygotowany jest pokój dla syna.

Gwiazda reprezentacji i piękna żona niedługo zostaną rodzicami. "Zaufaj czekaniu"
Laura i Piotr Zielińscy (Instagram)

Piotr Zieliński jest jedną z największych gwiazd piłkarskiej reprezentacji Polski. Do tego pomocnik świetnie radzi sobie w piłce klubowej. Od kilku lat z powodzeniem reprezentuje barwy SSC Napoli we włoskiej ekstraklasie i jest w klubie jednym z najbardziej wyróżniających się graczy.

W rozpoczynających się w czerwcu mistrzostwach Europy Piotr Zieliński będzie jednym z najważniejszych ogniw polskiej drużyny. Być może w meczach ze Słowacją, Hiszpanią i Szwecją pomocnik wystąpi już jako ojciec. Data porodu jego żony Laury Zielińskiej nie jest dokładnie znana, ale wszystko wskazuje na to, że będzie to maj.

Niespełna dwa lata temu, w czerwcu 2019 roku, Piotr Zieliński poślubił Laurę Zielińską. W grudniu 2020 roku, po strzeleniu gola w meczu Ligi Europy, piłkarz wziął piłkę i schował ją pod koszulkę. Gest nie pozostawiał wątpliwości - pomocnik pochwalił się, że wraz z żoną oczekują narodzin potomka.

"Pierwszy gol od tatusia dla synusia" - napisała później Laura Zielińska na Instagramie, zdradzając tym samym płeć dziecka.

Rodzice wydają się być już przygotowani do narodzin ukochanego syna. Na swoim Instagramie Laura Zielińska pokazała, jak przygotowany jest pokój dla dziecka. Na zdjęciu znalazło się białe łóżeczko, rożek do noszenia niemowlaka w lekko zielonym kolorze oraz koszyk na akcesoria do pielęgnacji dziecka.

"Zaufaj czekaniu. Ciesz się pięknem oczekiwania" - podpisała fotografię Laura Zielińska. Zobaczcie:

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: polska fitnesska na Dominikanie. Wygląda jak milion dolarów
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
???
rok temu
Taka zielen dla chlopca????
Kazik
rok temu
A niech sia koca co mnie to
Kazik
rok temu
A nie sie koca co mnie to
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić