Gwiazdor siedzi w więzieniu. Była i obecna żona toczą wojnę

5

Były piłkarz FC Barcelony i reprezentacji Brazylii czeka na ostatni proces, który wyznaczono na początek lutego. Tymczasem na wolności swoją wojnę toczą była oraz obecna żona Daniego Alvesa.

Gwiazdor siedzi w więzieniu. Była i obecna żona toczą wojnę
Joana Sanz jest obecną żoną Daniego Alvesa (Instagram, Joana Sanz)

Jeżeli sąd orzeknie o winie Daniego Alvesa, zostanie wymierzona mu kara za dopuszczenie się gwałtu w jednym z klubów nocnych w Barcelonie. Ostatni proces jest wyznaczony na początek lutego, a były sportowiec przebywa w areszcie od roku.

Życie wybranek serca Daniego Alvesa toczy się na wolności swoim rytmem. Była żona Dinora Santana i obecna żona Joana Sanz nie potrafią porozumieć się.

Sytuacja jest skomplikowana, jak to często bywa w latynoskich mediach. Dinora Santana, co prawda już przed problemami Daniego Alvesa z prawem, rozwiodła się z nim, mimo to stawała w jego obronie w mediach. Dinora Santana nawet przeniosła się wraz z dziećmi do posiadłości w Barcelonie, która należy do Daniego Alvesa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Zrobiły show na środku ulicy. Kierowcy patrzyli ze zdumieniem

Ostatnio była żona przestała pomagać Daniemu Alvesowi, a kością niezgody między byłymi małżonkami miał być brak kontaktu piłkarza z dziećmi. Były reprezentant Brazylii przestał telefonować do Victorii oraz Daniela.

W tej sytuacji dość kłopotliwe okazuje się zajmowanie posiadłości byłego męża. W sprawie trwa wojna między byłą i obecną żoną Daniego Alvesa. Kobiety kłócą się o rachunki za utrzymanie nieruchomości.

Joana nigdy nie zapłaciła żadnego rachunku, a także nie uregulowała ani jednej raty kredytu hipotecznego. Wszystkie przelewy pochodzą z mojego konta, sama pokrywam również moje wydatki - mówiła zbulwersowana Dinora Santana, kiedy zadzwoniła do brazylijskiego programu telewizyjnego "Fiesta".
Jeżeli Joana chce, to może zatrzymać dom. W tym momencie chcę, żeby moje nazwisko zostało usunięte z całego problemu z Danim Alvesem. Joana tak naprawdę nie interesuje się domem, ale wdaje się w spory dla podtrzymania zainteresowania - dodaje była żona Daniego Alvesa.
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić