Artur Babicz| 
aktualizacja 

Influencerzy nie wytrzymali. Bójka na konferencji przed Fame MMA 13

10

W dość nieoczkiwanym kierunku poszła konferencja przed Fame MMA 13. Mariusz "Hejter" Słoński rzucił wyzwanie Dawidowi Malczyńskiemu. Chociaż obaj w przyszłą sobotę mają inne walki to organizatorzy pozwolili im zrobić "face to face" jako zapowiedź kolejnej walki. Obaj zdecydowanie nie wytrzymali ciśnienia.

Influencerzy nie wytrzymali. Bójka na konferencji przed Fame MMA 13
Dawid Malczyński uderzył Mariusza Słoński (YouTube)

Takiego obrotu spraw na konferencji przed Fame MMA 13 nikt się nie spodziewał. Wszystko za sprawą Mariusza "Hejtera" Słońskiego i Dawida Malczyńśkiego. Chociaż obaj na najbliższej gali walczą w innych pojedynkach, a nawet w innych formułach, to na konferencji prasowej doszło do ich starcia.

Pierwszy z nich 26 marca w Gliwicach zawalczy w formule K-1 z Rafałem "Takefunem" Górniakiem. Natomiast drugi na tej samej gali zmierzy się z Pawłem "Ponczkiem" Sikorą. Na konferencji prasowej jednak doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy Słońskim a Malczyńskim.

To doprowadziło do rzucenia wyzwania przez prowadzących konferencję. Organizatorzy zaaprobowali przeprowadzenie tej walki na jednej z przyszłych gal Fame MMA. Dlatego postanowiono przeprowadzić "face to face" pomiędzy nimi. Jak się okazało, obaj nie wytrzymali ciśnienia.

"Hejter" trzykrotnie próbował uderzyć Malczyńskiego, ale to mu się nie udało. Za każdym razem był powstrzymywany przez ochronę. To się jednak powiodło w drugą stronę i były mistrz Fame MMA wymierzył cios rywalowi z prawej ręki. Mało brakowało i gdyby nie ochrona to doszłoby do wielkiej bójki.

Kiedy dojdzie do walki pomiędzy Słońskim a Malczyńskim? Na ten moment nie wiadomo. Jednak obaj stwierdzili, iż chcą się zmierzyć niezależnie od tego jak skończą się ich pojedynki na Fame MMA 13.

Na gali 26 marca w Gliwicach dojdzie również do kilku interesujących starć. W walce wieczoru zobaczymy Sergiusza "The Nitrozyniaka" Górskiego i Pawła "Unboxalla" Smektalskiego. Ponadto do oktagonu wyjdą Normane Parke, Paweł "Popek" Mikołajuw czy Marta Linkiewicz.

Zobacz także: Była gwiazda sportu próbuje sił w tanecznym show. Tak sobie radzi (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić