o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
LAK
|

Zobacz strój rosyjskiej fighterki na ważeniu. "Jaka tam ze mnie modelka"

47
Podziel się

To niecodzienne obrazki. Wschodząca gwiazda MMA, Rosjanka Diana Awsaragowa, na ostatnie ważenie przed walką przyszła... w samym ręczniku. To było dla niej traumatyczne przeżycie. Później upadła, a musiał jej pomagać trener.

Zobacz strój rosyjskiej fighterki na ważeniu. "Jaka tam ze mnie modelka"
Diana Awsaragowa. (Instagram)
bEJyvCEl

22-latka z Rosji przed ostatnią walką w pierwszej próbie nie zmieściła się w limicie 126 funtów. Niemal w ostatniej chwili zdążyła pojawić się po raz drugi na wczesnym ważeniu. Ostatecznie osiągnęła wymagany rezultat wchodząc na wagę nago, zasłaniając się ręcznikiem.

Awsaragowa przyznała, że redukcja wagi była brutalna, ale powiedziała, że doświadczenie rozebrania się wcale nie było najgorsze.

Szczerze? To nie było stresujące - powiedziała. W tym czasie w ogóle nie myślałam. Gdyby nie przykryli mnie tym ręcznikiem, przysięgam, że nawet bym go nie widziała - dodała.
bEJyvCEn
Czułem się tak źle. Najważniejsze dla mnie było zmniejszenie wagi. I to wszystko. Nie ma niczego ważniejszego. Po tym wszystkim mój trener podbiegł do mnie z wodą, a ja upadłam na podłogę z ręcznikiem. Siedziałam i szlochałam z tego, że zrobiłam wagę. Tak mi ulżyło. W tej chwili niczego nie potrzebowałam. Chciałam nawet obciąć włosy. Mężczyzna, który ważył, powiedział: "Nie, nie, to nie jest konieczne. To nic nie pomoże - kontynuowała.

Rosjanka nie chce być modelką

Wschodząca gwiazda Bellator MMA, Diana Awsaragowa, przyciąga wzrok swoim uderzającym wyglądem, ale Rosjanka wyklucza kariery modelki, chce skupić się na sporcie. Mimo że na Instagramie obserwuje ją ponad 270 tysięcy internautów.

Jako dziecko chciałam być modelką. Ale teraz nie chcę - powiedziała Eurosport.ru i dodała, że odrzuciła już propozycje rozbieranych sesji. Żadna kwota ją podobno nie skusi do zmiany decyzji.

bEJyvCEt
Jaka ze mnie modelka? Z szerokimi ramionami? Modelki zwykle mają chude ramiona. Nigdy nie będę taka chuda. Podczas redukcji wagi mogę być szczupła, ale nie chcę się tego trzymać na stałe - zdradziła.

Rosjanka spędza większość czasu trenując w Groznym, gdzie, jak powiedziała, jest teraz akceptowana przez wojowników płci męskiej, pomimo początkowego sceptycyzmu, który przypisywała lokalnym tradycjom, w większości muzułmańskim.

Dziewczyna chce uprawiać sport dla siebie, a nie być uważana za równą z kimś. - Nonsens. Nie jestem feministką. Na przykład nie lubię słowa "boetsunya" [wojowniczka] - skomentowała.

bEJyvCEu
Zobacz także: Niespodziewany złoty medal dla Polaka na Igrzyskach. Korzeniowski: Jestem absolutnie zachwycony
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJyvCEO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(47)
Donald
2 miesiące temu
Jedna chemia !!!!!!
WHO
2 miesiące temu
Bikini mniej waży niż ręcznik. O co tu chodzi? Załapałem, o reklamę
MROK
2 miesiące temu
Órna złamali zasady! Przecież ważenie ma być oficjalne, W. T. F?! Dziadek zajżał i co, po temacie?! nic órna nie widać. VETO!!!
bEJyvCEP
gość
2 miesiące temu
NIC NIE WIDAĆ
Witek
2 miesiące temu
Podoba mi się chciała mało ważyć może z odchudzania źle się poczula
Mateusz
2 miesiące temu
Bardzo ładna ta Rosjanka i madra
Ach
2 miesiące temu
Mogłaby powalczyć ze mną w łóżku, nie mam nic przeciwko temu.
NAJROB
2 miesiące temu
Chciałbym się znaleźć z nią w klinczu
Porazka
2 miesiące temu
Tyle w życiu połknęła, że pewnie boi się że jej kilo podskoczy hehe
Hahahha
2 miesiące temu
Lepiej jakby walczyła w kiślu z inną ładna panią 😀
CzesioS
2 miesiące temu
Dziwny temat. Taki recznik tez swoje waży, w bieliźnie ważyłaby na pewno mniej
Obiektywny
2 miesiące temu
Botoks w ustach też waży
Arh+pablo
2 miesiące temu
Ładniutka😊😊😊
bEJyvCEH
Paweł
2 miesiące temu
Dziób ma, jak wnuczka tego szkodnika - Millera, który najpierw budował socjalizm radziecki, a gdy mu to zdechło, to się wziął za Unię Europejską
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić